Jump to content
yceman

Plante etnobotanice/iarba adevarata/praf/alcool ?

Cu care va simtiti cel mai bine "artificial" ?  

63 members have voted

  1. 1. Cu care va simtiti cel mai bine "artificial" ?

    • Etnobotanice
      0
    • Iarba adevarata
      25
    • Prafuri
      4
    • Alcool
      35


Recommended Posts

Avand in vedere ca lumea s-a intors cu fundu in sus si vad din ce in ce mai mult copii care fumeaza imitatie de iarba...facem un poll cum puteti sa va simtiti mai bine "artificial"

-eu unu am preferat intotdeauna o sticla plina in defavoarea drogurilor...cel putin cele "legale" sunt cele mai mari cretinitati

Link to comment
Share on other sites

RST - cel mai tare drog

Cand iti pica netu` cum e sevraju?:-/

ycemane, etnobotanicele consumate in cantitati mari iti da panica, iarba adevarata e buna deoarece ai impresia ca totul se misca cu incetinitorul, praful e de mai multe feluri: magic flower powder (din weedshop) care iti fute creierii, cocaina, heroina pe care nu am de gand sa o incerc deoarece nu vreau sa vand totul de pe mine etc. Alcool e panarama :)).

Mie imi plac efectele la toate cele puse de tine dar nu mai consum :). Trebuia sa pui si : "Toate precizate mai sus".

Cu putina iarba si cu putin alcool, putin cate putin ramai fara viitor.

Link to comment
Share on other sites

si daca nu consum :-? ... e naspa ca am prieteni care au consumat si cand au fumat a 3 oara au probleme cu rinichi ... unu a facut blocaj renal deja ...

Depinde ce au consumat io cat am fost in vacanta in tara am fumat numa Ninja strong si vanilla ca nui frumos sa iei cu 600e mii gramu e iarba "adevarata"

Tot naturalu e ok.....tot in afara de prafuri

Link to comment
Share on other sites

Astea de la weedshop, acum cateva luni erau tratate cu metale grele, care iti faceau sa iti bubuie creierii si sa fii aproape de infarct. Nu prea sunt bune pentru ca baga fel si fel de rahaturi pentru a da dependenta. Daca vreti ceva bun fumati H.. cel putin stii ca nu iti fute inima si creierii. Incercati ceva facut din seminte de mac :)) si va puteti numara zilele.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...