Jump to content
Guest User Name

Prima senzatie la un joint

Recommended Posts

Guest User Name

Salut,acum 4-5 ore am tras pentru prima data dintr-un joint,senzatia a fost extraordinar de buna...eram pe autostrada si vedeam broaste mari ca vin la mine:))...sincer ,as mai trage ,si simt nevoia de a face asta!La voi care a fost prima senzatie?:D

Link to comment
Share on other sites

frate voi sigur ati tras altceva si nu iarba... eu nefumator fiind am fumat iarba si am fost extem de relaxat insa luminile aratau un pic ciudat...

ce-i drept am tras si foarte putin...

ce ziceti voi cu pitici si alte cacaturi poate a fumat careva salvia divinorum sa ne spune si noua cum este...

Link to comment
Share on other sites

Iarba nu da halucinatii wtf, astea sunt povesti din popor, poti avea tripuri dar alea sunt altceva....

Vreti senzatii care-i tare in coaie, bagati timbre (lsd), e printre putinele care dau halucinatii desi majoritatea care folosesc asa ceva nu mor autodistrugandu-se din cauza drogului ci din cauza halucinatiilor.(Cel putin asa imi povestea cineva care a bagat.)

PS: trip e ala cand e fumezi cu maica-ta in casa, stai stresat sa nu intre pe usa, si ai senzatia de 3 ori pe secunda ca "se deschide usa, se face curent, se tranteste, si intra maica-ta" m-a terminat psihic un astfel de tip odata...a mai fost si 1st ;))), nu va doresc.

Link to comment
Share on other sites

Nu va mai cacati pe voi ca asta a scris si el 2 fraze sa se bage in treaba pun pariu ca na vazut un joint in viata lui decat pe yutub io am fumat o luna intreaga dalea legale non stop , ninja, vanilla , gold si nam patit nimic...cel mai bine e sa iti cumperi seminte dupa net sa iti faci un interior in casa si sa iti faci tu iarba ta ;)

Link to comment
Share on other sites

vacanta asta am fumat maria de la unu care o are plantata acasa.Nu am avut nici un fel de halucinatie, doar ca mi se plimbau ochii prin camera, eram relaxat rau, aproape ca ma scurgeam de pe scaun si simteam o foame exagerata.Cand am ajuns acasa, de foame ce aveam am inchitit si niste oase din pieptul de pui si ma gandeam ce patise Pax.

Maria pe care o are amicul meu nu a fost decat uscata la soare.Am inteles de pe la altii ca dupa ce se usuca se fierbe cu o substanta anume.I'm beginner la asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Prima data:-? totul era roz iar pe un bloc eram ferm convins ca e un caine cu capu intors .si nimeni nu ma credea:))

Pff, nici nu vreau sa imi amintesc a fost nasol rau cand am fumat prima data, eram cu niste tipi mai mari pnm ei bagau de mult, iar eu cum atunci incepusem ... am fumat odata cu ei si am intrat in coma :)) am cazut jos si m`am trezit la una acasa pe fotoliu! :))

Ceva de genu am patit de la legale:)) am fumat W si am stat 5 ore pe jos :)) si m-am trezit in fata blocului(m-au adus niste tov cu masina)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...