Jump to content
jicu

dezvaluirile mele socante

Recommended Posts

Vreau sa impartasesc niste lucruri private despre mine deoarece am ajuns sa cred ca voi imi sunteti ca o familie...cand eram mic si ma jucam cu baietii unu din ei mi-a zis sa ii sug cucu iar eu nu am vrut prima oara da dupa i-am pupat-o de mai multe ori si am inceput sa i-o sug....bine de atunci am anumite inclinatii gay da sunt ok acum, am iubit da stam cu mama deci nu prea putem sa facem prostioare noaptea, revenind la voi ca fiind familia mea...sincer am intrat aici ca am auzit ca hackerii fut ai dracului de bine si vream sa va intreb daca pot face si o programare la vreo unu dintre voi, deci astept propunei :*

cu dragoste al vostru jicu

Link to comment
Share on other sites

wtf, de ce eu, dai vina aiurea pe mine

pai nu ar fi din cauza asta...

Originally Posted by jicu  
te simti cu muscala pe caciula?is ala care vrea sa impinga cireasa in tort.nu te cunosc, acum am dat un click pe profilu' tau sa vad cu ce mari relizati te lauzi dar am impresia ca esti genul de om mereu tensionat din pricina problemelor adolescentine.grown up kid si poate mai discutam.is cineva din vechea garda iar daca vrei sa ne futem reciproc nu cred ca iti ajunge un prezervativ si o gura...gura mare ca sa castigi.
as vrea sa te vad pe tine in viata de zi cu zi, cat de batran esti, pun pariu ca ai max 16 ani da na pe net poti fi cine vrei tu ca doar tu esti jicu

sau alte postari de genu....

Link to comment
Share on other sites

pai nu ar fi din cauza asta...

Originally Posted by jicu  
te simti cu muscala pe caciula?is ala care vrea sa impinga cireasa in tort.nu te cunosc, acum am dat un click pe profilu' tau sa vad cu ce mari relizati te lauzi dar am impresia ca esti genul de om mereu tensionat din pricina problemelor adolescentine.grown up kid si poate mai discutam.is cineva din vechea garda iar daca vrei sa ne futem reciproc nu cred ca iti ajunge un prezervativ si o gura...gura mare ca sa castigi.
as vrea sa te vad pe tine in viata de zi cu zi, cat de batran esti, pun pariu ca ai max 16 ani da na pe net poti fi cine vrei tu ca doar tu esti jicu

sau alte postari de genu....

multi de pe rst nu il plac pe jicu si dc cacat ma acuzi pe mine, doar pentru ca mam luat putin la cearta cu el

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...