Jump to content
Dokil

Nu mai e ce a fost odata

Recommended Posts

Ce ai ma? Te-au apucat depresiile?

Dc sa se inchida inregistrarile?:o

Taci ma:)))

Eu as propune ceva: Sa instalati un plugin care sa trimita invitatii prietenilor si doar userii cu peste 200 de posturi pe forum sa poata sa trimita invitatii

PS: Chiar daca am raspuns cu un mesaj de cacat... acest topic este fara sens:)

Link to comment
Share on other sites

Poate sa se inchida inregistrarile ca o tentativa de marketing. Daca inregistrarile sunt inchise si lumea stie asta, mult mai multi vor vrea cont. :D

Dar sa se inchida inregistrarile fara motiv, nu ar avea un efect care sa merite pierderea unor posibili membri care ar putea ajuta RST.

Link to comment
Share on other sites

Normal ca nu se va aplica. Sunt motive destul de obiective ca sa nu se aplice. Cred ca am citit cel putin 5 propuneri care cereau ceva similar.

Si in plus, problema voastra e una prezenta nu una viitoare. Nu puteti spune ca daca inchideti inscrierile incep sa curga subiecte "interesante", ca tot aceasi useri care va provoaca crampe intelectuale raman.

Daca tot sunteti nemultumiti cred ca ar trebui sa se faca un regulament mai strict. Atata tot...

Link to comment
Share on other sites

pe orice forum gasesti topicuri de genul,din poza,stai linistit.

ce ai vrea sa vezi?asa cum tu gasesti pe google raspunsul la o intrebare oarecare (oameni in necunostinta de cauza s'au inregistrat pe diferite forumuri nu neaparat de specialitate si au pus intrebari..si tu si altii acolo ai gasit si raspunsul)si li s'au raspuns,asa si altii or sa puna intrebari,etc.

ati vrea sa vedeti numai programe hack,stiri securitate,ce'amai facut tinkode sialtii,numai deface'uri si xss in prostie ?ce daca forumul este pentru security research...

asa or sa gaseasca si altii rezolvarile la problemele lor,cum am gasit si noi pe alte forumuri,dar nu ne'am inregistrat.

nu cred ca problema consta in topicuri stupide,ci in usurinta cu care se accepta useri noi.

Link to comment
Share on other sites

Rar am mai v?zut un topic atât de prost care s? descreasc? exponen?ial în caliate cu fiecare reply.

@Dokil (fka sosetutza)

v?d la tine Join Date: May 2009

Explic?-ne ce înseamn? "nu mai e ce a fost odata"? Dai de înteles ca ai urmarit forumul de la apari?ia lui si ?tii ce era atunci.

@restul propunerilor geniale: invita?ii? Hai s? transform?m acest forum într-un tracker privat.

Edited by wvw
Link to comment
Share on other sites

Hai sa risc niste injuraturi, de dragul discutiei.

Eu unul as vrea ca forumul asta sa fie mai popular decat e. Asta presupune un volum mai mare de intrebari "tampite", dar la urma urmei este un loc unde se discuta IT si eu unul nu am venit aici ca sa "socializez" intr-un mod mai aparte. Pentru socializari exista o multime de alte optiuni.

In acelasi timp as vrea o schimbare de atitudine. Cea prezenta mie unul personal imi displace si consider ca multe arogante sunt fara justificare. Toti am fost la un moment dat "idioti", asa cum poate ca sunt acuzati unii.

Si in al 3 lea rand, desi topicul acesta a luat amploare, sunt sceptic ca se va schimba ceva in ciuda multitudinii de opinii exprimate din toate partile.

Link to comment
Share on other sites

Eu propun pentru rezolvarea problemei urmatoarele :

1)Faceti un forum RST-JUNIOR care sa cuprinda numai informatii de baza , de ex :

--- ce este un trojan

---ce este un keylogger

--- ce este google

--- etc

2)Inchideti inregistrarile aici .

3)Userii noi se inscriu pe RST-JUNIOR ,fac 100 postari . Daca scapa de ban primesc automat o invitatie pe forumul mare (aici) .

off: Rst junior , ce penal suna :-j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...