Jump to content
Guest Praetorian

ISR Trinity Bomb DDoS Tool

Recommended Posts

ma tinie ma , bah o singura ciuda am pe cacatii astia ca voi , macar recunoaste ba pleava de copil ca nu iti da nimeni cu paru'n cap , tu habar n-ai de visual basic in nivelul necesar pentru scrierea programului si cacatelu de tine l-a facut din scratch. pff

Link to comment
Share on other sites

Guest Praetorian
ma tinie ma , bah o singura ciuda am pe cacatii astia ca voi , macar recunoaste ba pleava de copil ca nu iti da nimeni cu paru'n cap , tu habar n-ai de visual basic in nivelul necesar pentru scrierea programului si cacatelu de tine l-a facut din scratch. pff

Pulifrici, vezi ca nu te-am jignit, iar in legatura cu recunoscutul, nu mai manca atat cacat ca esti tu marele puli in visual basic si ai facut un tool cu care iti dai atatea arfe. Citeste-mi primele posturi si ai observa ca am specificat ca l-am facut din mai multe surse, nu ca l-am scris eu de la 0. Nu am de ce sa mint daca asta e adevarul.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kabron
Pulifrici, vezi ca nu te-am jignit, iar in legatura cu recunoscutul, nu mai manca atat cacat ca esti tu marele puli in visual basic si ai facut un tool cu care iti dai atatea arfe. Citeste-mi primele posturi si ai observa ca am specificat ca l-am facut din mai multe surse, nu ca l-am scris eu de la 0. Nu am de ce sa mint daca asta e adevarul.

:)Putin respect omule , Mish iti putea fii tata...

Link to comment
Share on other sites

Guest Praetorian
:)Putin respect omule , Mish iti putea fii tata...

Putin imi pasa, nu cred totusi ca e atat de in varsta fata de mine cu mult. Dar nu asta e important. Se ia de mine ca are el arfe si ma 'acuza' de niste cacaturi ce le-am specificat din primele posturi. Mai intai sa invete sa respecte el primul, daca are pretentia sa fie si el la randul sau.

Link to comment
Share on other sites

Degeaba spuneti toti ca Tinkode a hexat asta dar sa stiti toti ca toti hexeaza programe nu face nimeni de la 0 , si cine face de la 0 un program sunt putini !
hai pace !

da ba si io le hexez dar le tin la mine pe pc nu le dau la altu si in nici un caz nu le postez si pe forumuri :-j si sa mai pun si numele meu pe el :-& ... e ceva.. dar mai bine lasa..nu comentez

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...