Jump to content
ALEX18

PTZplace.ro !

Recommended Posts

Pentru invitatie PM cu emailul !

PTZPlace.Ro este un site exact cum este lockerz, este deschis ieri 27.02.2011 .

Inregistrarea se face numai pe baza de invitatie.

Ce este PTZPlace ?

Un site unde strangi pucte ( PTZ ) si iti comanzi diverse produse ( ipod ,laptop , dvd-uri, psp, wii, tv... ) sau bani in paypal ( La 300 PTZ , poti comanda 25$ PayPal )

Cum fac PTZ ?

-Daca intri zilnic primesti 2 PTZ ,

-Daca inviti un prieten 2 PTZ

-Daca raspunzi la o intrebare zilnica 2 PTZ

-Ai un link si daca cineva voteaza de pe el , primesti automat 1 PTZ

( Exemplu link : PtzPlace : Voteaza-l pe AlexandruDaniel l )

Da , daca inviti 20 de prieteni primesti Z-List . Exista si posiblitatea de Upgrade la membru premium User

Gratis

Z-lister Silver : costa 6€ LUNAR, Bonus 500 PTZ, Zilnic 6 PTZ, Login 6 PTZ, Inregistrare 6 PTZ, Vizite 1 PTZ.

Z-lister Gold : costa 9€ LUNAR, Bonus 1000 PTZ, Zilnic 8 PTZ, Login 8 PTZ, Inregistrare 8 PTZ

Vizite 2 PTZ.

Cred ca v-am lamurit , pentru invitatie da-ti reply cu e-mail sau pm me cu e-mail .

Premii :

2meqtyv.jpgurl]

Link to comment
Share on other sites

Momentan e limita de 100 beta-testeri, care vor avea ocazia de a participa la o simulare de reedem si de a raporta buguri. Cei 100 primesci 500 PTZ pentru participarea la reedem si 100 PTZ pentru raportarea oricarui bug.

S-a atins limita de 100 de utilizatori, inregistrarile vor fi deschise mai tarziu. Daca doriti invitatie PM cu emailul.

Link to comment
Share on other sites

Si fonduri de atatea de unde? Ba ne lasi...

Nu acelea vor fi premiile, lista va fi actualizata pe data de 7 martie, s-a modificat data de lansare. Momentan sunt inregistrati 100 de utilizatori, nu se mai pot trimite invitatii pana dupa lansare, imi puteti trimite PM si va voi trimite apoi.

Link to comment
Share on other sites

A mai ramas o zi pana la lansarea oficiala, momentan toate testele decurg bine, cei care vor dori invitatie ii rog sa imi trimita un PM. Pentru primii 100 de membrii inscrisi dupa data lansarii vor primi 200 de PTZ bonus . Momentan am o lista cu 30 de emailuri pentru a trimite invitatii :)

Deschiderea oficiala va fii pe 7 martie!!

Primii 100 de utilizatori primesc 200 de puncte!!

Va asteptam!!

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
A mai ramas o zi pana la lansarea oficiala, momentan toate testele decurg bine, cei care vor dori invitatie ii rog sa imi trimita un PM. Pentru primii 100 de membrii inscrisi dupa data lansarii vor primi 200 de PTZ bonus . Momentan am o lista cu 30 de emailuri pentru a trimite invitatii :)

ti-am trimis pm in data de

02-28-2011, 06:28 PM

nici in ziua de azi nu am primit invitatia

Link to comment
Share on other sites

ti-am trimis pm in data de
02-28-2011, 06:28 PM

nici in ziua de azi nu am primit invitatia

Dupa cum ti-am zis, sau daca citeai niste posturi anterioare observai ca nu se pot trimite invitatii momentan, deoarece siteul a atins 100 de useri (beta testeri). Lansarea oficiala va fi pe 7 martie, atunci va fi dat drumul la invitatii pentru noi useri, primii 100 inregistrati dupa data de 7 martie vor primi 200 PTZ bonus. Am emailul tau intr-o lista, imediat ce va deschide inregistrarile vei primi. Daca vizitezi PtzPlace gasesti si un timer pana la lansarea siteului.

Link to comment
Share on other sites

@hihahi oare care copie? ptzplace.ro e cea mai nesimtita copie, Z-ul acela ce reprezinta ptz, este copiat nesimtit si direct de pe lockerz, mai este si domeniul care este iarasi o copie imputita a subdomeniului lockerz: ptzplace.lockerz.com, nu se tin de cuvant, le-am raportat 2 probleme, errori si nu am primit nici un "ptz" :), paginile Despre Noi, Confidentialitate, Termeni si conditii, FAQ, Jobs si Contact nu sunt terminate, background-ul de la pagina utilizatorului pe care este votat, este copiat direct si nesimtit de pe lockerz, unde este originalitatea?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...