Jump to content
Guest User Name

Imagini Socante

Recommended Posts

Am ramas socat frate ... cum poti sa tratezi asa un animal care nu poate vorbi sa-si spuna durerea ... este ingrozitor ... din cauza ca sunt multi si prosti ma mir ca nu se mananca intre`e ei ... familia lor de retardati ... O petitie sper USA pentru inca o bomba pentru CHINA nu este ??? as semna`o cu mare placere ...

Link to comment
Share on other sites

nu m-am uitat la filmulete k nu vreau sa imi stric seara :|

am lucrat la un chinez si povestea cum mananca ei creier de maimuta -ia maimuta ii prinde capul intr-o menghina speciala il deupeaza calota craniana si mananca creierul cat maimuta e inca vie si se zbate acolo :-&:-&:-&:-&:-&:-&

Link to comment
Share on other sites

daca ma gandesc bine si eu as lua o ranga sa rezolv 3 caini de langa blocul meu.. dar campaniile arata mereu ce e mai rau. oricum, mai bine ii tai capu' decat sa-l lasi asa

Mie-mi zici ? Deja am indoit vreo doi caini de pe la bloc cu telescopu' :).

Link to comment
Share on other sites

Daca vreti sa va manifestati simpatia fata de chinezi , puteti sa mergeti la Bucuresti /complex Europa . De asemeni puteti sa-i mai gasiti si vara la Eforie Sud , cauta tot felu de chestii prin apa (de haleala ) .

Sfaturi : puteti sa va manifestati aceasta simpatie cu ajutorul lanturilor , batelor de baseball ,bastoane telescopice , electrosoc-uri , pistoale cu bile de cauciuc , masini cu portbagajul mai mare ca sa incapa mai multi ...etc .

Succes !

A si sa nu uit ,i have a dream : se facea ca era un tarc in care erau inchisi 5 rottweiler morti de foame si cineva arunca peste gard cate un chinez la 20 min .....

Link to comment
Share on other sites

Guest User Name

@kav_detox poate ca decat i-ai lovit.dar sincer nu cred ca esti in stare sa faci ce se vede in video...nu cred ca esti in stare sa tai o gaina...o mai spun inc'odata!ne meritam soarta.

Link to comment
Share on other sites

Nu cred k are nici o legatura lovitu cu ce fac ei acolo ... frate sunteti multi creier mare putza mica ... dar coaie ... nu poti sa faci asa ceva ... esti nehalit ... dar macar omoarai intr-un mod uman ... la noi pana si porcu trebuie impuscat ... pe vremuri luai cutitu si`l bagai in inima porcului .. dar parca nu e tot una cu sa-i mananci soriciu cat timp este in viata ... este socant ... si cei care zic ca au vazut clipu si nu simt nimic ... imagineaza-ti ca chineji sunt asa de nehaliti incat incep sa manance omeni si sa-i trateze ca pe sarmanele animale ... sa-mi zici tu atunci daca nu simti nimic !!!

Update:

Eu nu am animale acasa dar sincer nu doresc la nici unui om care detine un animel de companie sa vada asa ceva ... ca vb lu bogdannbv cu pistolu direct la cacatii aia care ii omoara in halu asta :| daca prind vru`n chinez pe strada il injur si`l scuip in morti lor !

Edited by ZeeDoctor
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...