Jump to content
DarkSkill

Pentru Admins.

Recommended Posts

Dupa mine tipu` are dreptate, daca stim sa injuram nu inseamna ca trebuie sa injuram oricand. Adevarul e ca mai sunt unii care merita, dar totusi o limita in exprimarea fiecaruia ar fi bine venita.

Edit: Aveti mai jos un exemplu de post inteligent si un exemplu de baiat cu o cultura generala vasta. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu dc te-ar interesa pe tine dc injura alti ?

Ei injura pentru ca asa este felul lor si asta e anturajul lor si felul in care sau obisnuit sa vorbeasca.

Daca erai vreo pizda ceva mai ziceam k esti ofticata ca tu nu poti sa injuri ca noi.

Asa ca mai taci in pula mea si veziti de treaba ta :)

P.S..Daca esti pizda da sa te futem si noi dute draq..:))

Link to comment
Share on other sites

Frate asculta..nu suntem toti ca tine..

De ce incerci sa ne schimbi si sa ne faci sa numai injuram ?

Daca vrei tu nu injura dar nu ne zi noua ce sa facem.

Injuram si facem ce vrem..Vrei sa ne educi sau ce ?

Veziti in pula mea de treaba ta..daca nu vrei sa injuri nu injura.

Link to comment
Share on other sites

E o diferenta intre a injura, ceea ce eu clasific ca "Insultare membru" si a folosi un limbaj vulgar pe care eu il clasific ca "Limbaj inadecvat". Ambele sunt motive pentru care "ofer" avertismente, care precedeaza banul. :)

Desigur, nu aplic aceste criterii la toate categoriile.

Totul tine de bun simt si de educatia fiecaruia. Acesta e un topic unde doar "trend-ul" ii moralizeaza pe cei care posteaza sa foloseasca un limbaj inadecvat, doar pentru a nu se simti exteriorizati. Dar in general limbajul nu e o problema, este oarecum decent date fiind persoanele implicate in discutii.

Stiu, aparent un astfel de limbaj poate duce la diverse probleme, dar e o cale de comunicare perfecta pentru a realiza un fel de legaturi morale intre membrii acestei comunitati.

Sincer, nu ma deranjeaza, decat cand se ajunge la diverse probleme.

Si, ce-i drept, sunt multe momente in care imi vine sa imi bag pula. De multe ori ma abtin, imi iau in serios rolul de administrator si vreau sa fiu un exemplu pentru comunitate, dar uneori nu poti rezista tentatiei de a ofensa pe cineva intr-un mod "clasic".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...