Jump to content
j1c0

dovezi ce nytro e gabor!

Recommended Posts

Guest Nemessis

Unde ai mai vazut tu macar un singur gabor de 19-20 ani? Din cate stiu Nytro e la Academia de Politie sau cum cacat se numeste institutia respectiva. De ce ar fi asta o problema? Daca devine politist de circulatie credeti ca o sa va dea in gat ca spargeti site-uri? Chiar si noi v-am sfatuit ca pe RST sa nu va logati cu ip-ul vostru sau adresa reala de mail. Nici macar eu nu intru de pe ip real. Daca sunteti asa paranoici de ce nu ne respectati sfaturile?

Link to comment
Share on other sites

cu tot respectul neme.un ban de la tine il inghit usor, pentru ca e varsta si exprienta.te cred un om inteligent si cu scaun la cap, chiar crezi ca ar putea fenta filtrele 2 si un sufert nytro pustiulica?nu ca as face pwla mare, dar il rog sa fie mai cu, capul pe umeri.nu acuz comunitatea de sifonareala cu garda, eu il atentionez pe el.fi atent ca urmeaza mai multe, sunt prea ocupat cu altele si nu am timp sa explic unui intreg forum cine esti tu si pe cine ai stapan.

atat am zis.

Ce ai fumat? Indiferent de faptul cine este Nitro, nu vad cu ce te-ar afecta pe tine, tu nu cunosti tastele de pe tastatura, dar sa spargi un site. Incerc sa gasesc de ce esti afectat de aceasta situatie?

Link to comment
Share on other sites

E problema mea cine sunt, ce fac in prezent si ce vreau sa fac in viitor.

Oricum jic0, nu inteleg de ce te agiti atat, probabil te crezi cine stie ce mare mafiot, probabil crezi ca activitatea ta online e o amenintare la adresa securitatii nationale, nu stiu... De fapt nu prea e asa.

Eu doar mi-am facut treaba de administrator, si anume am avut grija sa dau avertismente si banuri celor care doar comenteaza aiurea, injura, se baga in seama fara rost, cu alte cuvinte: care sunt in plus, care nu aduc nici un avantaj forumului.

Nu esti singurul care a primit avertismente si ban de la mine, dar nu cred ca dau banuri si avertismente fara un motiv. Ce-i drept, nu pot sa vad toate posturile "rele", dar fac si eu ce pot.

M-am uitat la posturile tale de pe forum, majoritatea sunt la Offtopic. De asemenea, 16 din 26 de topicuri create sunt la Offtopic. Si mai ai ceva posturi pe la Ajutor si 2-3 prin alte categorii. Cu ce ai contribuit tu la forum? Cu nimic. Singurul motiv pentru care nu iti dau ban acum e ca vreau sa vad ce mai ai de spus, cu ce aberatii mai vii.

Link to comment
Share on other sites

Eu credeam ca este doar comunist (a se vedea in semnatura mea).

Lasand gluma la o parte este treaba lui ce are de gand sa faca in viitor, daca este suficient de capabil si a reusit la facultatea respectiva bravo lui. Cine nu si-ar dori sa faca facultatea la Academia de Politie sau ceva asemanator? Sa fim seriosi, e treaba lui ce face in viata reala. Scuze daca m-am bagat unde nu trebuia. Toate cele bune.

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa pierd momentul. Jic0, schimba canalul. Arde-o cu scenarii luate din filmele americane pe vreun site de gaming.

Din partea mea oricine poate sa zica ce vrea, dar daca se dovedeste ca nu e asa sau abereaza ar trebui impuscat in ficat cu calibru 50. De 2 ori. Faire as hell...

Link to comment
Share on other sites

Interesanta poza pe care a pus-o Jicu... Irak, Afganistan, Romania...statii de emisie receptie, sateliti, teatre de operatii, ma intreb ce inseamna toate alea:))

am tras aurolac.nytro e baiat bun, pana se dovedeste contrariu.ii fac pe aceasta cale laudatio lui nemessis.o sa vin in curand cu un articol sa il aperciati pe omu' asta, ca ar merita la 10 pentru romania.

edit:

am dat 100 $ pe alea si tot nu prind taraf tv.

Link to comment
Share on other sites

Nytro, e la acedemia de politie?

WOW!!!! abia acum ami dau seama de ce unii hackers se abtin sa zica sfaturi sau sa te ajute cu vreo problema.

Mie mi saparut ca Nytro sa fie baiat de nota 10, dar acum nu stiu ce sa mai cred.

Naspa fratilor!!!!

naspa rau, cred ca pe tine o sa te dea in gat primu pentru prostie...

Vad ca toti cred ca Nytro e baiat de nota 10 ?

Nytro!! sa stii ca tot de nota 10 vei ramane mereu.

pupincurist.gif

oricum, 2 posturi total aiurea

on: si eu aveam de gand sa urmez acelasi drum, dar cand am vazut testele... wtf, grele ca dracu

Link to comment
Share on other sites

Nytro nu mai da ban in stanga si in dreapta chiar daca unii dintre noi mai injura asta e nu suntem toti la fel dar mai bine dai un mic avertisment daca nu o sa plece multi de pe rst si cu cine o sa mai ramai ? Crezi ca daca injur gata trebuie sa imi dai ban ? toti injuram... doar ca unii injura fara motiv.. in rest esti baiat de nota 20

Link to comment
Share on other sites

naspa rau, cred ca pe tine o sa te dea in gat primu pentru prostie...

pupincurist.gif

oricum, 2 posturi total aiurea

on: si eu aveam de gand sa urmez acelasi drum, dar cand am vazut testele... wtf, grele ca dracu

Nu ti se pare ca majoritatea tin cu Nytro, eu unul nu sant "kiss ass" cum crezi tu, ca nu ami plac cei de la politie (rele experiente cu ei) dar daca el nu ne da in gat, atunci pot zice ca e de treaba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...