Jump to content
sonyx

Propunere modificare regulament

Recommended Posts

Propun ca cei care cer +rep/reputatie in topicuri sa primeasca warn.

Pentru ce cacat aveti nevoie de reputatie?

Daca aveti la reputatie 5 6 7 sau 8 credeti ca sunteti mai diferiti decat ceilalti?

+rep ar trebui dat celor care posteaza un tutorial, un exploit, o metoda care te ajuta sa rezolvi anumite lucruri si ar trebui data din proprie initiativa, nu simtindu-te obligat de persoana care iti cere.

M-am saturat sa vad cum cereti reputatie in fiecare mesaj.

Paste fericit!

Link to comment
Share on other sites

nu e un favor, e cel mult o rugaminte. cand primesti un cont sau un ajutor ce se dovedeste a fi folositor nu crezi ca ar trebuii macar un +rep sa dai ca totusi baiatul a fost simtit si te-a ajutat fara sa isi bata joc de bn ca "ha ha uite nu sti sa faci aia" sau "ha ha nu sti sa iti iei un stealer"? scriu mereu aia "+rep" ca poate unii uita

Link to comment
Share on other sites

daca am face toti cum ai spune tu nu ar trebui sa se umple forumul de:

"daca ti-a fost de ajutor +rep"

"dai si tu +rep acolo"

va da de mancare ma reputatia asta?

lumea te cunoaste si fara +rep din moment ce ii ajuti pe altii sau postezi chestii constructive, fii sigur de asta.

edit: cati ani ai? no offence.

Link to comment
Share on other sites

da si daca nu zici "+1 rep daca ti-am fost de ajutor" nu vei primii niciodata rep de bunavoie

sonyx: fac 17 in vara, dar nu este obligatoriu ca varsta sa reflecte gandirea oamenilor, intrucat poti avea 50 ani si poti gandii ca un baiat de 10 ani sau poti avea 16 ani si sa gandesti ca un om de 50..varsta este relativa

Edited by tiodr
Link to comment
Share on other sites

numai am coane imi pare rau:( ps: vezi ca la al doilea site ai uitat sa dai pe butonul de REP ;))
dai-o si tu unui fraier si dupaia da-mi dinou mie ca vreau sa fac si eu macar 2 la rep power
bafta GirlShare - Download Pisici.rar :) +1 rep te rog:)

e prea mult!

Link to comment
Share on other sites

si am incheiat totul.

nu ziceai ca am incheiat? eu din acest moment numai particip la discutie, voi urma sfatul lui ripoff si voi lasa user-ii sa dea rep cand isi aduc ei aminte (daca isi aduca mine, vezi sa nu..)

Edited by tiodr
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Haha, eu am 12 rep si nu prea am ajutat ca n-am stiut :))) In fine :-j

Se poate cere reputatie...adica de exemplu daca pe mine ma ajuta unu cu ceva mai important pt mine/greu ii dau rep (cand imi amintesc :-" ), da sunt altii care nu dau deloc...si plm,daca omu se chinuie sa iti explice merita +1, da in principiu depinde cu ce te ajuta :)

LE: Am verificat, am 16 :)))) Ma simt guru :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...