Jump to content
Cheater

[RST]World SMS Bomber

Recommended Posts

Metoda foarte eficienta de trimis spam. Din cate stiu gmail nu prezinta un api de a putea loga si a trimite. Ati putea face macrouri sa puteti trimite intradevar dureaza 5-6 secunde pana se termina. Dar se va veni in inbox si nu va avea limita. Trebuie doar sa aveti multe conturi. Am facut ceva de gen si am trimis in jur de 1000 de mailuri dar dupa aceea am avut o problema cu contul respectiv.

Generati imagini si de fiecare cu continut diferit, din cate stiu mai nici un serviciu nu are OCR pe el. Si modificati intotdeauna background, introduce pixeli diferiti si culori diferiti pentru a nu face hash-uri.

Link to comment
Share on other sites

Spre deosebire de multe sms bombere acesta nu numai ca functioneaza pe orice retea din Romania ci si international permitand bombardarea cu sms-uri numerelor din sute de tari!

Serverul necesita curl instalat si activ!

Serverul trebuie sa permita scrierea unui cookie de catre curl si citirea acestuia ulterior din locatia "sys_get_temp_dir()" (de obicei aceasta este "/tmp").

Dupa trimiterea fiecarui sms verifica si afiseaza raspunsul serverului cu privire la statusul trimiterii!

Prefixul de tara este ales prin selectarea tarii dintr-o lista, iar numarul este validat conform standardelor pentru a nu incarca inutil serverul in cazul introducerii unui numar gresit.

Print-Screen:

smsk.png

Download:

Descarcare mirror -> FileBox

Descarcare mirror -> Multiupload


Modificari:
Am adaugat .htaccess si am setat in 2 moduri max_execution_time nelimitat, pentru a preveni intreruperea inainte de a termina de trimis sms-uri.
Implementarea unei functii pentru a impiedica time-out-ul browserului.

Demo:

http://www.pr00f.eu/sms/

multumesc pr00f pentru hostingul demou-lui!

PS: pentru cei carora nu le merge primind mesajul: "Invalid token. Please try again." , este de la faptul ca cURL nu poate sa salveze cookie intr-un fisier in temp, de ce? ESTE PROST CONFIGURAT SERVERUL! (tokenul citit de curl nu este cel alocat session id-ului, iar id-ul este retinut intr-un cookie)

PS2: Daca la accesare primiti un mesaj "500 internal server error" stergeti continutul .htaccess si lasati doar:


php_value max_execution_time 0
php_value max_input_time 6000

Daca problema persista, renuntati la .htaccess, cel mai probabil serverul refuza rescrierea max_execution_time la valuarea 0 (nelimitat). Rezultatul, dupa un anumit timp de trimis sms-uri se va opri, totusi se vor putea trimite seturi de cateva zeci de sms.

PS3: Scriptul inca functioneaza, cei prin care se trimit sms-urile au banat doar ip-ul serverului pe care este gazduita pagina demo ( pr00f.eu )!!!

Daca hostati scriptul pe un alt server va merge!!!

Mai functioneaza?

La mine unul, nu a mers.

Edited by PePe
Link to comment
Share on other sites

mie imi merge dar cum pot modifica mesajul acela care vine prin sms ? adica sa pun un text dorit de mine se poate ? si daca da cum ?

Iti merge pentru 5 primele 5 sms-uri sau ceva de genul dar dupa aceea intra captcha, iar pentru a incerca sa modifici acel mesaj analizeaza datele ce se trimit prin POSt poate gasesti ceva interesant dar nu prea cred....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...