Jump to content
Popovici Silviu

Salut RST

Recommended Posts

Salut ma numesc Popovici Silviu,sunt din orasul Bacau si am doar 15 ani .

Programez in Visual Basic .NET de 2 ani si ceva si pot sa zic ca imi place ceea ce fac.

Recent am inceput sa fac si mix-uri..imi place muzica electro house si chiar trance .

Iar pe viitor as vrea sa ma fac dj...dar acesta e doar un vis.

Sper sa ne intelegem bine !

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit.

@ restul, chiar si site de hacking, daca tu nu faci nimic atunci nu prea ar fii o problema. Cel mai probabil o sa se rezume la a se informa in materie de securitate si eventual creea diferite aplicatii in bv sau .net .Deci nimic ilegal.

Link to comment
Share on other sites

ON: Salut, sper sa gasesti cat mai multa informatie la noi pe forum.

OFF: Sustin nedo. Atat timp cat esti de partea WhiteHat-ului iti poti da numele linistit :). Nu toti sunt haxorei de carton ca multi altii de p'acilea

EDIT: De ce ar vrea cineva sa te frace atat timp cat nu faci nimic? sau nu ai treaba cu altii?

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit.

@ restul, chiar si site de hacking, daca tu nu faci nimic atunci nu prea ar fii o problema. Cel mai probabil o sa se rezume la a se informa in materie de securitate si eventual creea diferite aplicatii in bv sau .net .Deci nimic ilegal.

..da dar cine vrea sa il frece il freaca cu ocazia asta :)

Link to comment
Share on other sites

Salut Silviu si bine ai venit pe aici. Chiar apreciez gestul de a te sustine pe tine ca persoana si nu un simplu nickname.

Baieti, cea mai mare prostie e sa credeti ca oricare din voi e anonim pe aici. Fac pariu ca toti intrati cu adresele de acasa. Asta nu va face cu nimic mai speciali decat cei care ies si spun in fata "uite nene, asta sunt eu, asta stiu sa fac si asta vreau sa fac", din contra.

V-ati uitat vreodata la blackhat, defcon si restul? Toti oamenii aia merg acolo cu identitati reale si prezinta chestii cu adevarat interesante. Voi chiar asa underground sunteti?

Link to comment
Share on other sites

Salut , mult noroc

Continua pe cariera de muzica , avem nevoie de DJ in timpurile astea ..

Cel mai bun dj din romania la ora actuala este Claudia Cazacu iar in lume a fost clasata pe locul 93 .Si da avem nevoie de dj..dar de dj buni pentru ca am mai cunoscut cazuri in care asa zisi dj ..foloseau virtual dj ..si mixau melodiile foarte prost dar foarte prost...nu au pic de talent,acestia o fac numai pentru bani.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...