Jump to content
Stealth2

Vreti ca Hitler sa reinvie?

Vreti un nou Hitler?  

128 members have voted

  1. 1. Vreti un nou Hitler?



Recommended Posts

Chiar ieri ii ziceam la PingLord ca daca as avea admin as bana jumate spre 3/4 din forum. Mai bine o comunitate de 5 oameni calumea decat de 30000 ratati care cer invitatii pe filelist, floodeaza pe mess si sparg site-uri gen travian sau triubrile sau ce pla mea de site-uri de acest gen exista.

Oricum, am votat si da, sunt de acord cu o masura de austeritate

Ratatii astia sunt buni, fac trafic.

Acuma mi-a venit o idee, ca sa nu ramana 10 oameni pe forum. Faceti un rang special "La respect" sau ce vreti voi si dati permisiuni doar de read pe forum, fara sa posteze.

Si asa avem si trafic si avem si posturi calumea.

Link to comment
Share on other sites

Ratatii astia sunt buni, fac trafic.

Acuma mi-a venit o idee, ca sa nu ramana 10 oameni pe forum. Faceti un rang special "La respect" sau ce vreti voi si dati permisiuni doar de read pe forum, fara sa posteze.

Si asa avem si trafic si avem si posturi calumea.

Super tare ideea, eu am mai zis sa fie implementat un sistem de rank sau respect dar faza cu vizualizarea e si mai tare. Oricum ar trebui un admin cu 2peu jegos cum zicea TinKode sa ii "administreze" pe roboteii astia care fac trafic. Eu nu ma bag ca nu am rabdare cu ei, dar poate se ofera altcineva.

Link to comment
Share on other sites

O parte dintre cei care contribuie pozitiv au primit VIP. O alta parte probabil va priimi, dar cu timpul.

O parte dintre cei care "contribuie negativ" au primit ban cel putin o data, altii vor primi in timp.

Oricum, banurile nu se vor da aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Treaba cu testu, daca nu il reinoiti la un anumit timp o sa devina simplu si cunoscut!

Cel mai bine e sa lasa-ti toti ce au user normal doar sa citeasca anumite topicuri/categori si sa si poata scrie in acele topicuri/categori, acolo puteti pune niste admini asa de fatada doar sa nu o ia razna de tot si pui niste categorii acolo asa for noobs, si cel care se pricepe o sa iasa in evidenta si o sa fie "invitat" in cealalta parte a forumului mai "ascunsa" asa. Pe primu forum e doar fum si pe celalalt e foc!

Sper ca intelegeti ce vreau sa zic!

Bafta!

Edited by DuTy^
Link to comment
Share on other sites

Desi am votat in favoarea schimbarii, ar trebui sa te gandesti de doua ori daca vrei sigur sa faci asta. In primul rand ar trebui sa privesti istoria si sa vezi ca Hackpedia exact asta a facut in urma cu ceva timp. A incercat sa opreasca tembelismul si a incurajat doar inteligenta. Rezultatul? O comunitate care e aproape moarta si care a intrat in moarte clinica.

Nu stiu cat iti pasa de comunitatea asta, dar daca vrei sa mai ai cu ce te lauda ca administrator incearca sa te gandesti de doua ori daca faci mutarea asta.

Oamenii care stiu ceva nu-si vor bate capul niciodata cu imbogatirea unei astfel de comunitati daca nu se introduce in sistem si o alta variabila : "moneda euro". De aceea e mai bine ca RST sa ramana un mediu si cu bune si cu rele, si cu oameni pregatiti inactivi sau foarte putin activi dar si cu oameni care isi gasesc un punct de plecare aici. Poate ramane un mediu in care unii se evidentiaza si isi cunosc alte persoane cu personalitati/cunostinte similare sau complementare.

Oricat am vrea, cei buni nu-si bat capul cu o astfel de comunitate, dar tot mai intra din cand in cand pe ea.

Daca tot te cheama Tinkode, ia tinkuieste de doua ori inainte de a lua o decizie. :-D

LE : Fac pariu ca 90% din voturile date de aici sunt date doar pentru impresie superficiala a unor copii care nici macar nu au drept de vot. Cum poti sa iei in considerare asemenea valori?

Edited by Andrei
Link to comment
Share on other sites

Ma doare fix in pula ca imi dai tu ban, oricum respectul pe care la avut Nemessis tu nu o sa il castigi niciodata, pentru fazele astea. Nu poti deveni administrator peste noapte.

Imi bag pl , dragi tovarasi, lasatil sa faca ce vrea el. RST-ul niciodata nu va mai fi ca inainte chiar daca nu mai sunt aceleasi generatii.

Numai zic nimic.

Link to comment
Share on other sites

Nu iti da el ban, iti dau eu. Tu doar comentezi. Era un topic pe futezatorii care te descria perfect, cel care doar da din gura fara rost. Nu faci decat sa comentezi si comentariile tale nu isi iau rostul. Revii peste 5 zile, cand expira banul.

Nytro, eu cand am vrut sa fac asta, am incercat si am vazut ca nu sa putut singur. E bine ce face tinkode, dar nu e bine cum sa decis el asa cu gradele astea.

Ma asteptat la asta din partea ta nu din partea lui. Urat.

Noi sa fim sanatosi.

OFF : Ma doare-n pl de ban.

Link to comment
Share on other sites

Nytro, eu cand am vrut sa fac asta, am incercat si am vazut ca nu sa putut singur. E bine ce face tinkode, dar nu e bine cum sa decis el asa cu gradele astea.

Ma asteptat la asta din partea ta nu din partea lui. Urat.

Noi sa fim sanatosi.

OFF : Ma doare-n pl de ban.

Da, intri in categoria celor inutili. Ban si pe acest cont. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...