Jump to content
Nytro

Grupuri noi

Recommended Posts

Ajutam cu placere, insa nu stiu cat de multa lume o sa vrea o semntura a grupului ca deja avem custom title pt asta, parerea mea e ca ar fi overkill sa facem si semnaturi, dar, daca sunt grupuri care vor asa ceva sa descrie imaginea pe care o vor in semnatura si se rezolva.

Eu nu pot pana la inceputul lunii viitoare ca am niste probleme mai presante (a se citi restante) si nu am timp sa ma ocup. Daca unul din ceilalti membrii doreste sa se ocupe de asta ar fi super, daca nu, ma ocup eu dupa ce termin ce am de facut.

Link to comment
Share on other sites

Suntem 4 acum, cu Gecko. Ca idee daca vor membrii avatare ne putem ocupa si de asa ceva :D.

Nu am stiut ca a intrat si Gecko :)

da facem tot felul daca doreste cineva

Edit : Surge , atunci e foarte bine facem o treaba minunata impreuna mai ales ca Gecko stie sa si codeze html + css

Edited by Gabriel87
Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Daca tot ziceti ca nu aveti treaba, un avatar pentru domnul GarryOne :))

Si daca tot veni vorba de avatare, as vrea sa intreb administratia, de ce la unii useri avataru nu depaseste 80px dar la useri precum Zatarra, Mircea88, Selected au avatar foarte mare

E setat de staff.

Link to comment
Share on other sites

probleme de la vbulletin.unele le accepta altele nu.depinde de formatul cum ii place(incluzand rezolutia si size) si respectiv de metadata.nu-i nimic sigur, unele merg altele nu.e cert ca cel putin am tot uploadat si reuploadat poze doar sa mearga, folosind diverse servicii de image hosting si niciodata nu era la fel, pur si simplu uneori nu vroia sa le accepte

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...