Jump to content
Guest expl0iter

Imaginile care au revoltat peste 1 miliard de oameni.

Recommended Posts

Guest expl0iter

Idiotii nici macar nu au franat. Ori erau ocupati sa stea cu o mana pe pula si cu un ochi pe vreo poza xxx, ori sunt prosti si nu le pasa... Oricum asa sunt unii oameni.

Link to comment
Share on other sites

Asta e prima data cand aflu informatia, dar ma astept ca daca ajunge la noi in presa ti-o intorc astia pe toate partile, fie ca fetita e vie, moarta, sau intre. (sau se tin de cacatu lu Huidu, ca el e in trend). Cacati.

Si o sa tipe vlogurile si blogurile despre cat sunt de muisti chinezoii (si au fost la faza asta muisti cu spume).

Si o sa bantuie pe-acolo si vreun cacat de organizatie umanitara plina de femei care sug pula de la oameni mai in varsta.

Si aia mica o sa moara, cel mai probabil, si in maxim 5 ani ma-sa face alta.

Asta e, oricum sunt multi, ce sloboz? Am vrut doar sa atrag atentia asupra tam-tamului care o sa se faca pe stirea asta.

Link to comment
Share on other sites

E misto ca toti se caca pe ei, da de fapt nu impresioneaza faptul ca fetita X a murit (X fiind numele ei). Nu conteaza cine era ea sau sloboz. Toata lumea e asa revoltata de faptul ca a murit facuta pasta, si toti asociaza asta cu viitorii lor boraci. Singurii intr-adevar marcati de eveniment sunt parintii, rudele si prietenii coptilului (ca la orice mort, de altfel), restul se caca pe ei, de parca daca X zice ca chinezii merita sa moara o sa se duca cineva sa omoare chinezii, doar fiindca asa a zis X.

Cazuri ca astea se intampla o data pe an (luam in considerare si gravitatea, asa copii calcati de masini sunt zilnic), insa de leucemie/cancer/alti draci mor purandei zilnic. Zic doar ca daca tot va cacati pe voi, cacati-va intr-o directie utila.

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
Inca nu realizati in ce mediu traiti..sunt curios de varsta voastra..

Daca faceai vreo referire la mine, te informez ca am mult mai mult decat tine; ba din contra... la ce comentarii faci tu, iti pot fi chiar tata. Nu inteleg ce conteaza varsta. Poate ca tu (un jmecher la 50 de ani doar pe net, 12 in viata reala) esti mai experimentat... invata-ne si pe noi teorema paiului de chibrit stins in apa. Eu nu o stiu, dar poate tu, Einstein o stii

Scz de off, dar vad ca oamenii astia trecuti de varsta prematura se cred mari. La 14 ani ai lor (au buletin.. sunt tari) se vad de parca ar avea 30. Va spun ca la 30 de ani nu o s amai fiti asa cum sunteti acum. Apar griji, probleme, copii, munca, DEPRESII. Pe scurt... fiti voi insiva si traiti-va copilaria/adolescenta/tineretea si s anu mai pretindeti ca sunteti de alta varsta decat a voastra.

Link to comment
Share on other sites

"DIN contra" , tu vorbesti de parca ai sti tot ce se intampla prin lume , dar eu zic ca habar nu ai..poate ca e greu de intretinut o familie si daca reusesti te crezi marele filosof care a facut imposibilul..dar nu e asa..sunt sute de persoane care la ora asta stau intr-o coliba facuta din pari si poate nu au mancat azi prea mult...sau alte si alte mai grave..adevarul e ca exista peste tot la fiecare clipa ..uni o patesc din vina prorie si alti complet nevinovati..ideea e ca nu poti schimba asta daca stai si futi butoanele la un pc pe forum insa asta e alta discutie..

Referitor la varsta mea..esti la 160 grade de ea..

Edited by beaubere
Link to comment
Share on other sites

lipsa de respect si oameni fara mila ... cum sa dai peste un copil si nici macar sa nu iti pese sa te dai jos sa il iei cu tine sa il duci la spital . TR: Vicdan YOK . ce sa le poti cere la asemenea oameni . deci nu trebuie sa ne miram ca sunt si la noi in romania destui din astia . deci imi pare foarte rau cand vad astfel de cazuri . AL - 3 - LEA RAZBOI ne paste cat de curand :( . din cauza unor oameni ca astia ajungem rau de tot

Link to comment
Share on other sites

@ beaubere si expl0iter : Incetati, va rog frumos, cu discutii despre primaverile pe care le aveti in spate si experienta de viata acumulata de-a lungul timpului. Daca aveti ceva de spus LA SUBIECT este OK, daca nu, aveti MP-urile la dispozitie :)

On : @ sandabot esti prea generos ... la cat de multi sunt o nucleara ar fi prea putin, fii serios .

Unde esti Hitler, unde esti ?!!??

Link to comment
Share on other sites

sa nu uitam ca totusi nu am evoluat, nici animalele poate nu sunt atat de crude si daca sunt macar sunt ca sa se hraneasca,oamenii sunt ca nu mai incape atata animalitate in ei.

Dumnezeu nu intervine si nu va interveni in destinul unui om, pentru ca Dumnezeu are lumea lui si noi pe a noastra, iar El ne lasa pe fiecare sa facem ce vrem si sa cream sau sa distrugem lumea.la sfarsit cand vom ajunge in lumea lui fiecare va prezenta rezumatul vietii lui, ca un fel de examen.

Link to comment
Share on other sites

sa nu uitam ca totusi nu am evoluat, nici animalele poate nu sunt atat de crude si daca sunt macar sunt ca sa se hraneasca,oamenii sunt ca nu mai incape atata animalitate in ei.

Dumnezeu nu intervine si nu va interveni in destinul unui om, pentru ca Dumnezeu are lumea lui si noi pe a noastra, iar El ne lasa pe fiecare sa facem ce vrem si sa cream sau sa distrugem lumea.la sfarsit cand vom ajunge in lumea lui fiecare va prezenta rezumatul vietii lui, ca un fel de examen.

Thumbs up.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...