Jump to content
SticKyWoX

Y!Disruption

Recommended Posts

Merge, l-am testat si eu aseara. Daca nu vreti sa fiti fututi de programelul asta, bagati-va pidgin sau digsby pana cand publica Yahoo! un patch.

Pidgin FTW + Psychic Mode = catch them hater before they press enter.

Cat despre molozeala, consider persoanele carora le-a mers, norocoase, la mine nu a mers, cu un id nou, facut de teste!

Link to comment
Share on other sites

Merge, l-am testat si eu aseara. Daca nu vreti sa fiti fututi de programelul asta, bagati-va pidgin sau digsby pana cand publica Yahoo! un patch.

Sau dai ignore la toti cei care nu sunt in lista ta (mai simplu)

Oricum programul merge folosit in alte scopuri... nu distractive

BTW , cu el am facut 20 de sclavi pe DarkComet ...

@benny_loppa ; sterge link-urile ca iese dezastru mare :)

si-a luat baiatu programul + vreo 30 de noobi

Edited by Maximus
Link to comment
Share on other sites

Si la mine merge, insa mai primesc de la altii, care au facut rost de program....si e nasola daca ajunge programul pe mana la toti "kids hackeri" :|

Da, tu ai spus-o.

De asta am mutat topicul la VIP. Pentru ca nu am vrut sa ajunga pe mana tuturor. Cei de la Yahoo! se misca greu si o sa fim o tara plina de copii fara viitor, care dupa ce ca sunt prosti, o mai si arata.

Link to comment
Share on other sites

Da, tu ai spus-o.

De asta am mutat topicul la VIP. Pentru ca nu am vrut sa ajunga pe mana tuturor. Cei de la Yahoo! se misca greu si o sa fim o tara plina de copii fara viitor, care dupa ce ca sunt prosti, o mai si arata.

Eu am luat ban acum 2 zile, ca am facut un topic, luat de pe HF, si cica am facut spread...si am zis sa-mi dea PM cine vroia programul, nu vroiam sa le dau la toti membrii:| :-j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...