Jump to content
Sweby

[RST] Schimbarea statusului Y! Messenger - Explicatii teoretice si tehnice

Recommended Posts

Salut politaie, nu ti se pare ca esti putin cam ipocrit?

Acum le explici acestor oameni despre ce e vorba cand te-ai vazut invins?

Ai incercat sa ascunzi de ei aceasta eroare de la messenger ca sa nu se poata "distra" toata lumea!

Ai pus la Vip acel thread in care cineva a postat pe forum un program care facea acest lucru (schimba statusul la orice id de messenger).

Programul nici macar nu era facut de el, era copiat de pe un forum din afara, si bugul asta a fost gasita din septembrie, deci asa cum spun americanii suntem cu mult in urma lumii suntem pe la coada cam.

Tot ce vi se pare voua hack si de ultima ora, e deja descoperit de altii, si decat copiat de romani, si asta in orice ramura a hackingului.

Acest lucru nu ar trebui sa va supere, decat sa va puna pe ganduri, oare chiar astia suntem noi ? asa slabi?

Edited by TomxXx
Link to comment
Share on other sites

Salut politaie, nu ti se pare ca esti putin cam ipocrit?

Acum le explici acestor oameni despre ce e vorba cand te-ai vazut invins?

Ai incercat sa ascunzi de ei aceasta eroare de la messenger ca sa nu se poata "distra" toata lumea!

Ai pus la Vip acel thread in care cineva a postat pe forum un program care facea acest lucru (schimba statusul la orice id de messenger).

Programul nici macar nu era facut de el, era copiat de pe un forum din afara, si bugul asta a fost gasita din septembrie, deci asa cum spun americanii suntem cu mult in urma lumii suntem pe la coada cam.

Tot ce vi se pare voua hack si de ultima ora, e deja descoperit de altii, si decat copiat de romani, si asta in orice ramura a hackingului.

Acest lucru nu ar trebui sa va supere, decat sa va puna pe ganduri, oare chiar astia suntem noi ? asa slabi?

Fa tu unul inainte de "americani". Descopera tu un exploit inaintea tuturor si devino faimos. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

@TomxXx Nu toti gandesc ca tine, gandeste-te ce s-ar fi intamplat daca puneau mana pe asa ceva din prima toti copii, chiar daca pari (sau esti) la nivelul lor ca si "rank". Intotdeauna cel care face primul public ceva de genul, fara acordul tuturor autorilor, e de obicei un skiddie frustrat, asa ca era si normal sa posteze chestia asta mai intai la un loc cat de cat sigur si sa astepte momentul sa fie publicata in alta parte ca sa publice si el tutorialul. Oricum cu ce te supara ca ai aflat acum (de aici) despre asta, ori ai probleme din septembrie ?Oricum GJ ... SlicK 2 :)).

Link to comment
Share on other sites

dak se poate,as putea avea si eu programul asta fara sa fac acesti pasi pt k nu sunt in stare :"> sa fac cateva glume prietenilor mei fara sa-l extind..doar daca se poate,multumesc :)

Nu se poate. Ia-o pe cerasela si duceti-va sa va culcati .i.

Edited by l34k
Link to comment
Share on other sites

Eu abia astept sa rezolve cei de la Yahoo! problema cu un update fortat pentru toate versiunile.(cunosc persoane care inca mai stau pe ymess 8...)

Sincer, pe cei de la Yahoo ii doare undeva. Nu cred ca vom vedea vreo data un update fortat de la ei (poate doar vreunul care implica o versiune premium).

Link to comment
Share on other sites

Sincer, pe cei de la Yahoo ii doare undeva. Nu cred ca vom vedea vreo data un update fortat de la ei (poate doar vreunul care implica o versiune premium).

Foarte posibil sa ai dreptate dar in privinta in care vor primi milioane de sesizari poate vor misca si ei un deget sa rezolve problema.

Link to comment
Share on other sites

nu stiu daca din cauza ca ati afisat voi detalii asupra sitului sau eu am copiat un cont vip de la site, si surpriza nu mai mergea cu contul vip, i-am dat un mail si nu a raspuns nimeni si am facut o cerere la paypal pentru a primi banii inapoi... si supriza acum la mine programul face exact ce zice in descriere imi schimba doar mie statusul ... nu mai pot schimba altcuiva

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...