Jump to content
sandabot

Sfarsitul Internetului

Recommended Posts

E o chestie veche dar tot nu mi-am dat seama care este faza .

la orice site.ro mai adaugati un .ro (ex : site.ro[dot]ro )

Si citez:



Ati ajuns la sfarsitul Internet-ului

Ati ajuns la utlima pagina al Internet-ului. Daca credeti ca aceasta este o eroare, nu este. Sunteti aici, fiindca ati fost online prea mult si/sau n-ati avut nimic mai bun de facut.
Va rugam, incercati urmatoarele :

Apasati pe (buton-ul 'Get a job') sau incercati inca odata mai tarziu.
Puneti mana pe o carte si cititi ceva cum ati vrut de mult timp.
Daca mai aveti prieteni: Sunati si iesiti la o bere.
Dati click pe "Start", si alegeti Turn Off Computer. Dupa aceea asteptati pina Computerul s-a oprit si iesiti din camera/birou.
Daca administartorul de retea dvs. a activat, Microsoft Windows poate examina reteaua dvs. dar nici asta nu va ajuta. Relaxati va! Ca aceasta este intradevar sfarsitul Internetului. Link-ul Detect Network Settings tot nu va ajuta.
Daca doriti, faceti click pe Back - dar aceasta va va aduce la pagina dinaintea sfarsitului Internet-ului!
Singurele limite ale internet-ului sunt limitele dvs. morale. Acum stingeti computerul si meregti afara sa va jucati.

No Errors Found
This is the End.

(or my provider is trolling ?)

Edited by sandabot
Link to comment
Share on other sites

Foarte tare :)) stiu ca mai demult am vrut sa vad cine a cumparat domeniul youtube.ro, din curiozitate, si am printre cautarile de la google aparea si youtube.ro.ro :)) si m-a amuzat destul de tare cand am vazut textul ala cu sfarsitul internetului, cat despre script cred ca este unul asemanator cu cel de la ion Esti un homosexual futut, si nu cred ca este posibil doar din PHP, cred ca si serverul web trebuie configurat sa faca asta, sau probabil din .htaccess :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...