Jump to content
Cronos

a1sfx [cazut in Cookie grabber]

Recommended Posts

Imi dau seama ca l-ai ranit la sentiment pe om.

eu0800: Renunta la atitudinea de fanboy jegos si nu mai pupa in cur ca ti se usuca buzele.\

@tex, autorul e VIP aici.

Yea,de parca e atat de greu de dat seama,gen: http://rstcenter.com/forum/44920-apple-com-xss.rst (tema).

Acum,sincer,nu imi dau seama de ce cacat trebuie sa isi faca 2 conturi,cand posteaza aceleasi cacaturi.

Link to comment
Share on other sites

Imi dau seama ca l-ai ranit la sentiment pe om.

eu0800: Renunta la atitudinea de fanboy jegos si nu mai pupa in cur ca ti se usuca buzele.\

@tex, autorul e VIP aici.

Nu am idee cine saracia e a1sfx asta, dar daca e ratat, nu vad de ce merita sa va pierdeti timpul aiurea cu el. Daca ati luat mail-ul lui, doar nu credeti ca are secrete militare. Nu ma refer la a1sfx, zic asa la modul general, chestia asta imi pare pierdere aiurea de timp. Plus ca scade increderea in forum. Pentru un ratat si pentru 2-3 stealere aruncate pe aici, o sa se fereasca multi sa stea pe forum si sa faca ceva util pentru comunitate (tutoriale, etc ..) Pur si simplu, ratatii si curvele de orice sex, trebuiesc date afara.

Ne miram de ce toti folosesc proxy-uri, socks-uri si rahaturi pentru a accesa un forum.

In privinta vip-ului, si eu sunt VIP aici (haha, de parca mi-ar aduce chestia asta beneficii sau pot cumpara cafea ori tigari la promotie); Mai mult decat atat, forumul asta este gazduit la mine de prin 2009, tot datorita unor labari care nu aveau altceva de facut decat sa dea flood non-stop.

Link to comment
Share on other sites

expl0iter, sau marian sau ce id-uri a mai luat a primit ban mai demult(inclusiv de la mine) ca incalcase multe reguli si avea mai multe conturi.de pe expl0iter i s-a scos de catre nytro parca pentru ca a spus ca s-a mai linistit fata de inceput (nu-i pun la indoiala decizia) , iar vip-ul i s-a oferit in urma raportarii unui xss pe rst.n-am nimic cu el sau tool-ul lui de gasit xss-uri (sau modul de operare manual), insa ar trebui sa-i fie rusine pentru ca a ajuns sa faca posturi penibile despre cum a prins in stealer pe cineva.foarte viteaz!

ps:m-a rugat sa sterg un thread dar cum eram ocupat, n-am avut timp.acuma vad despre ce e vorba si cum incerca sa-si astupe ca o pisica stiti voi ce.urat!

Link to comment
Share on other sites

referitor la expliter asta.. :

Ce pula mea vrei ba? De ce pula mea imi strici mie combinatiile?

Sterge cacatul pulii de postul mortilor masi !

Nu te baga peste teraba mea cu sqli-ul. Ma cac in ele xss-uri si nu te mai afirma ca eu am afaceri cu cacatul asta de xss si nu vreau sa se bage unu sa arate la tot rst-ul nu stiu ce cacaturi!

Te credeam baiat de treaba, dar vad ca m-am inselat.. Nu o sa mai vezi niciun link de la mine cu inject!

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

@123vlad a1s nu e un cacat comercial :) si crede-ma astia care nu sunt comerciali isi asculta fanii, nu sunt cu basini si aere de mari vedete :) am stat la masa cu cei de la Truda cand au fost la mine in oras, vorbeam ca si cum ne-am fi cunoscut de o viata, spuneam bancuri, discutam problemele lumii si lucruri dinastea filozofice ce se discuta intr-un bar :)

Edited by BogdanNBV
Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

Trebuie arsi de vii astia ma!

a1sfx e mare jmecher deoarece nimeni nu il stie si isi permite sa se ia de altii.

Celalalte 'vedete' sufera de vedetism si de asta nu baga in seama pe altii

Churca, care este problema ta? Ce vrei sa demonstrezi prin injuratura aia? Da.. de-am injurat prin PM pentru ca nu stii sa te comporti civilizat.. la 17 ani pe care ii ai, mai mult de 13 nu iti dau.

Asa... care e faza ca eu l-am ars in cookie grabber?:) M-a dus capu sa-l prostesc sa dea click pe linkul trimis de mine.

Oricum pe RST nu o sa existe topic la care sa nu se faca offtopic.

VREAU SA VA VAD PE VOI CUM IL PRINDETI IN GRABBER!... Si credeti-ma ca e paralel omu cu lumea reala ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...