Jump to content
ShadowWhite

Joc - Poveste.

Recommended Posts

Asta e forum de securitate nu de jocuri.

ShadowWhite Sper sa primesti BAN !

Da ma e, da mai trebuie si diversitate si relatii intre membri.

Daca tu vrei sa iti faci cunostinte si prieteni aici doar pentru securitate sincer nu vad de ce mai stai.

E hilar, totusi socializezi nu?

Nu are rost sa intram intr-o dezbatere pe tema asta, care is diferentele, cum ar trebui sa fie, etc...

Tot ce zic e ca mai merge si o prostie denasta nu totul numai despre ./scan si g7df8g7f9d8gf98dg7fdg98f7g leet si mai stiu eu ce.

Nu ca nu ar fi deja destul pe aici, dar asta era principiu =))

Anyway, cool last 5 minutes, ma opresc cu offtopicu ca-l simt pe tex intr-o stare de conan barbaru =))

Link to comment
Share on other sites

Da ma e, da mai trebuie si diversitate si relatii intre membri.

Daca tu vrei sa iti faci cunostinte si prieteni aici doar pentru securitate sincer nu vad de ce mai stai.

E hilar, totusi socializezi nu?

Nu are rost sa intram intr-o dezbatere pe tema asta, care is diferentele, cum ar trebui sa fie, etc...

Tot ce zic e ca mai merge si o prostie denasta nu totul numai despre ./scan si g7df8g7f9d8gf98dg7fdg98f7g leet si mai stiu eu ce.

Nu ca nu ar fi deja destul pe aici, dar asta era principiu =))

Anyway, cool last 5 minutes, ma opresc cu offtopicu ca-l simt pe tex intr-o stare de conan barbaru =))

Jocuri pe forum 3 cuvinte daca prin asta intelegi sa faci prieteni, atunea ai probleme grave.
Link to comment
Share on other sites

Jocuri pe forum 3 cuvinte daca prin asta intelegi sa faci prieteni, atunea ai probleme grave.

Nu o lua asa dramatic, ma refeream strict la destindere, relaxare, socializare, cum vrei so iei.

Nu ma refeream ca te limitezi la asta sau asa mai departe, hai ca nu are rost facem polemica degeaba si fara rost si ne luam caziere degeaba :))))

peace, have phun

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...