Jump to content
ShadowWhite

WhiteSecurity.Ro

Recommended Posts

SFAT: Nu mai pierdeti vremea cu forumuri. Oricum aveti extrem de putine sanse sa depasiti pragul de 50 de useri. Da' cu 50 n-ai forum..de la 500+ mai vorbim...

PS. E prastie forumu'. De ce? pai..ce ai tu asa special fata de RST si ISR ? (ca astea e cele mai tari din scena romaneasca - de care am idee) Pai..cam nimic...

Iar tema e deasemeni..prastie

Link to comment
Share on other sites

NU are rost sa deschizi un asemenea forum,tot ce vei pune pe el exista demult pe alte forumuri mari.Nici nu ai cum sa le fii concurent,e ca si cum te-ai pune inaintea trenului pentru al opri.

Daca vrei utilizatori multi(si permanenti) ar trebui sa oferi ceva ce nu au altii,in caz contrar vor fi mai multi admini/moderi ca utilizatori.

Edited by symboss
Link to comment
Share on other sites

E ca nebunia aia cu torrentele din 2006-2008 cand toti copiii voiau sa aiba tracker-ul lor... sa aiba ei SysOp :)).

Forumul tau are sanse DOAR daca vii cu noutati, cu lucruri de la tine/de la staff-ul tau. Dar eu ca user/admin de ce sa fac publice lucrurile pe care le stiu, moca? Asa de dragu de a se repara anumite chestii de care pot profita pe viitor pana cand un cretin se apuca sa publice ce am gasit eu?

De a vedea post-uri gen "Am spart fmi.ro. Avea user admin si parola test. Ce vina am eu? Sunt cacat pe mine, pot sa-mi faca ceva?" (asta-i un rezumat la un topic la care nici macar nu m-am sinchist sa raspund)?

Nu cred ca vreun user experimentat se va inregistra pe forumul tau sa fie activ, sa faca programe curate de care pot beneficia niste tampiti... asa sa fie el bunul samaritean si sa-l ierte Dumnezeu pentru pacatale lui de 'acker.

Link to comment
Share on other sites

Atat timp cat o vei face din pasiune ....nimic nu te poate opri...sa nu te lasi dejamagit de parerile altora....baga mare si SUCCES !!!

by the way...Subscriu si eu la parerea lui Ellimist ..si fati si tu o sigla care sa nu semene cu niciuna din cele cunoscute !

Edited by ronin33dan
Link to comment
Share on other sites

e greu cand esti la inceput sa promovezi un forum repede iti trebuie populatie in primul rand si seo si sa fie si ceva care se cauta daca se face 1-2 posturi pe zii o sa il " arunci pe net " in 5-6 luni .. si cum se spunea si mai sus cat timp este ilegal nu scoti mai nimic din el.. iesi pe minus luna de luna ( plata host ... si la final plata domeniu..) crezi ca mai trebuie alt forum cat timp este rst si isr ?

daca vrei sa mearga cat de cat apucate si baga tutoriale... diferite programe care ajuta etc.. intelegi ce vreau sa spun..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...