Jump to content
Nytro

RST PM Acces

Recommended Posts

Salut,

Am facut o prima versiune a aplicatiei de citit mesajele private.

Stiu ca arata ca pula, dar e oarecum functional, putin limitat momentan.

Limitari:

- arata ca dracu

- codul nu e scris tocmai profesional

- implicit, afiseaza doar ultimele 30 de mesaje private

- nu are niciun fel de paginare

- intoarce doar ultimele 100 (LIMIT) de rezultate (DESC) ale cautarilor

- nu are protectii de CSRF (lene) si SQL Injection (sa nu fie probleme cu cautarile)

- daca mesajul e trimis catre mai multe persoane, nu le afiseaza

O sa mai lucrez la el, poate maine sau in curand, e 4:43 AM acum.

Momentau au acces doar:

- 3871 = Nytro

- 989 = Zatarra

- 21017 = pyth0n3

- 13607 = begood

- 15061 = MrRip

- 1 = []kw3rln

Daca mai doreste cineva acces, sa ma contacteze.

Sa imi spuneti de eventuale probleme.

Link:

https://rstcenter.com/linkeditat

Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Scuze, acces:

- 3871 = Nytro

- 989 = Zatarra

- 21017 = pyth0n3

- 13607 = begood

- 15061 = MrRip

- 1 = []kw3rln

- 528 = Nemessis

- 1348 = Ahead

- 22232 = wildchild

- 22968 = tex

De asemenea, nu se pot vedea (asa ar trebui) mesajele private ale celor cu acces.

Daca mai doreste cineva acces, sa ma contacteze.

Daca e vreo problema, sau daca vreti ceva in plus, spuneti.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Am adaugat la regulament si: Regula noua adaugata in regulamentul oficial:Extractoarele pentru site-urile de licitatii intra in categoria frauda si pedeapsa este ban permanent daca veti cere, vinde sau veti da gratis asemenea scripturi | programe prin intermediul forumului nostru. Exceptie fac pentru moment doar scripturile care colecteaza mailuri de pe site-uri romanesti de licitatii. Aceasta exceptie va dispare in situatia in care se dovedeste ca si pe site-urile romanesti incepe sa se faca frauda folosindu-se aceste mailuri.

Sper sa nu va deranjeze ca am facut-o fara sa discut cu voi dar astfel de crawlere ii atrag ca niste magneti pe baietii veseli care se ocupa de licitatii si nu vad diferenta intre a vinde scripturi ce ajuta la frauda si a da direct materialul necesar gen conturi.

Nytro este foarte ok ca ai interzis accesul membrilor staffului la pm-urile celorlalti cu acces la pm-uri dar zic ca macar tex cu tine si cu kwe sa puteti verifica usor si respectivele pm-uri cand aveti nevoie sau vi se da vreun pont ca na oameni suntem si oricine poate calca stramb.

Link to comment
Share on other sites

Neme, nu cred ca deranjeaza pe nimeni faptul ca ai adaugat regula aia fara sa spui nimic. E o idee foarte buna, extractoarele au tangenta cu licitatiile => frauda.

Si daca stabilim un meeting, cu cea mai mare placere vin, asta daca nu se suprapune cu altceva. Cius !

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Cum pm-urile fac mai toata treaba despre care discutam eu ma apuc la noapte sa dau banuri. Va rog sa-mi lasati mie placerea de a da prima parte din ele.

Nytro daca vezi un mod nou pe site sa nu te panichezi ca suntem eu cu Ahead pe el impartind banuri. Asta daca are Ahead timp diseara sa ma ajute. Daca nu... se ocupa nenea Neme de ei :)

Link to comment
Share on other sites

V-ati trezit devreme rau, eu inca sunt mahmur. Si cand facem meeting-ul ala ? :)

off: @Nemessis: Trage-l de flajneta de nas pe kw3 sa-l contacteze pe ala pt. domeniu, trebuie codul din saracie pentru transfer si apoi sa confirme, ca nu mai e timp. In luna iunie expira si nu o sa-l mai putem transfera.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Pe expl0iter o sa il scutesc de ban momentan ca isi pastreaza ca idiotul toate shellurile si xss-urile in casuta de mesaje. Asa ca de la el serviti-va cu ce vreti ca oricum in mod normal trebuia sa primeasca ban. Daca totusi vrea unul din voi sa ii dea ban eu nu ma bag in decizia voastra.

tex - Bre nu a primit codul in mail :(

Link to comment
Share on other sites

V-ati trezit devreme rau, eu inca sunt mahmur. Si cand facem meeting-ul ala ? :)

off: @Nemessis: Trage-l de flajneta de nas pe kw3 sa-l contacteze pe ala pt. domeniu, trebuie codul din saracie pentru transfer si apoi sa confirme, ca nu mai e timp. In luna iunie expira si nu o sa-l mai putem transfera.

Esti in Bucuresti? Ne bagam la o bauta?

Link to comment
Share on other sites

Daca nu-i prea mult, modificati va rog sa se afiseze mai mult de 30 de mesaje. Asta pentru ca le arata pe cele mai recente pm-uri si multi s-au ocupat de frauda inainte si sunt greu de detectat sau unele mesaje sunt ascunse pentru ca au mai trimis intre timp.

Macar temporar pana scapam de partea astea cu fraudele bancare.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Extrem de multi s-au ocupat mai mult sau mai putin de treburi necurate dar o parte din ei au renuntat. Nu are rost sa ii banam pentru ce au facut in urma cu 1 an sau mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...