Jump to content
ionut.hulub

ce tutorial aveti nevoie?

Recommended Posts

@ps-axl aici te pot ajuta eu:

Pentru programarea retelei, iti recomand LabView (programare vizuala [tragi de sarme si iconite] E the best la asa ceva) uite niste detalii

LabVIEW is system design software that provides engineers and scientists with the tools needed to create and deploy measurement and control systems through unprecedented hardware integration. LabVIEW inspires you to solve problems, accelerates your productivity, and gives you the confidence to continually innovate.

Chestia e ca costa cam €2899 si cum demonid sa inchis, greu sa o gasesti.. daca n-ai succes sa o gasesti o sa o pun eu undeva intr-o seara :)

Si o carte de incepatori and beyond: http://www.girlshare.ro/31840180.9 (te baga repede in branza) (trebuie sa stii si mate apropo :)) )

Edited by oul
Link to comment
Share on other sites

Cum aflu o parola yahoo :)

Foarte simplu ,;, te duci in C apesi ctrl + a -> delete .;, o sa te intrebe ceva de genu " Do you want delete the windows " si apesi "yes"

Urmatorul pas este cam dificil si trebuie sa fii profesionist in php,html,cs,java,etc;;

-> scoti toate firele din pc si din monitor le pui in fata usii si incepi sa dai cu rotopercutoru , barosu,ciocanu ce ai tu la indemana pana iti apare parola victimei pe monitor.

-> sper ca ti-am fost de folos , dai si tu cu REP:D:(

Link to comment
Share on other sites

Un tutorial pt testarea parolelor in java daca te pricepi si ai timp ar fi foarte dragutz:).Ca sa fiu mai explicit ,de exemplu pt un fisier parolat in winrar,winzip,word,adobe... cum pot sa fac un program in java care sa testeze daca parola introdusa de mine in netbeans este aceasi cu cea a fisierului.Ms anticipat.

Link to comment
Share on other sites

salut, eu as avea nevoie de un tutorial cum sa faci redirecte pentru counter strike pe linuk de la 0 .

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Scz, nu am putut sa ma abtin. Ca sa nu fie considerat offtopic: se face ca un server normal numai ca pui un plugin pentru redirect si unul pentru boti.

Link to comment
Share on other sites

salut, eu as avea nevoie de un tutorial cum sa faci redirecte pentru counter strike pe linuk de la 0 .

Nu cerii asta pe un forum de securitate.

ON:

wget www.csservers.ro/redirecte_linux_v1.2.tar.gz

tar -pxzf redirecte_linux_v1.2.tar.gz

cd redirecte_linux_v1.2

./start

Lucruri absolut necesare:

yum install screen

sau

apt-get install screen

cont pe csservers cu serverul tau.

Link to comment
Share on other sites

Ba "mancav-as " ( scuzati expresia) , eu nu va inteleg ;

Va dati macar silinta sa cautati?

Aveti aici o metoda cum sa descarcati e-books de pe un site foarte bun ( it-ebooks.info) ai acolo tot ce vrei; Degeaba postez eu acum , aici , de ex ; toate titlurile cartilor pe care le am in colectie ( C++, cryptography, ce mai vreti), daca nici nu sunteti in stare sa le cautati;

Numai "mura-n gura" vreti =/

Link to comment
Share on other sites

Niste tutoriale de flood..ceva mai bine decat L.O.I.C Sau H.O.I.C .acum 10 minute am gasit forumu asta.nu am vazut programele mentionate de mine..poate stiti altele mai bune? nu stiu..vreau doar sa vad cum ies astia de pe mess dandule flood. Programele mentionate de mine le face lag. am luat ipuri din cs cu amx_showip am pus ip-u in L.O.I.C si am dat start apoi dak va uitati ii face lag ..si la un momentdat cred ca se plictiseste si iese playeru.. Astept raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...