Jump to content
Bufnitza_49

!!! Droguri care se iau prin ultrasunete !!!

Recommended Posts

am citit ca o muzica experimentala ... niste dj au inclus si ultrasunete de genul asta in mix-uri care provoaca dependenta psihica ...

nu stiam de ce party-ul goa experimental din russe a durat 3 zile incontinuu :) fara nici o urma de monotonie :) excluzand extezy-urile ingurgitate de noi:D

Link to comment
Share on other sites

Aceste sunete le stiu de 2-3 ani de la Kw3rLn, daca le ascultati intindetiva in pat , ochii inchisi , castile pe urechi . Nu e " drog " , iti formezi o stare.. nu gasesc cuvintele potrivete sa ma exprim. Stiu ca ascultasem extazy nush ce , si dupaia o luasem razna si futeam messu cu massuri. Practic te tampeste.

Link to comment
Share on other sites

Guest Praetorian
Aceste sunete le stiu de 2-3 ani de la Kw3rLn, daca le ascultati intindetiva in pat , ochii inchisi , castile pe urechi . Nu e " drog " , iti formezi o stare.. nu gasesc cuvintele potrivete sa ma exprim. Stiu ca ascultasem extazy nush ce , si dupaia o luasem razna si futeam messu cu massuri. Practic te tampeste.

Si daca te tampeste, si nu simti nimic care sa te duca in al 9 cer, la ce naiba le mai ascultati:))

Duceti-va la colt si cumparati de acolo "marfa" adevarata. [ Lasa-ti prostiile astea :D ]

Link to comment
Share on other sites

Intr-o ureche se aude un vajait si in cealalta ureche cam acelasi vajait dar mult mai tare ca volum (si vajaitul este neintrerupt) ei atunci cand pui volum si in stanga si in dreapta in mod egal (adica sa se auda normal) se aude un vajait cam la fel de tare ca ala maxim, dar numai ca cel care se aude mai incet da imresia creerului ca vajaitul final se aude cu un fel de intreruperi pe secunda si in functie de intensitatile sunetelor se modifica frecventa vajaitului final, iar interpretarile astea false ale creerului dau diferite stari: cum ar fi cea de la alcohol care au simtit-o majoritatea, de betie si ameteala care vine dupa ea chiar si pisharea :)).

Eu consider aceste stari facute de drogurile astea la fel ca starea de voma, dar numai ca nu iti vine sa vomiti ci alte lucruri care scrie in descrierea lor ca le simti.

Link to comment
Share on other sites

frate,ii ceva chiudat legat de programul asta

prima oara cand l-am incercat am bagat doza cu QuickHappy1

din prima sec a inceput sa apara o senzatie de parca imi bubuia capu

si dupa aia vin fazele ciudate:

cu un prieten am facut in versiunea mp3

din greseala am aprins(si aveam boxele stinse) si iarasi m-a apucat durerea de cap,de data asta umpic mai usoara decat data trecuta

imi explica cnv cum draq o inceput sa ma doara capu daca nici nu aveam boxele aprinse

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...