Jump to content
Nytro

Probleme conturi/thread-uri?

Recommended Posts

Salut

Exista persoane carora le-a disparut contul, nu se mai pot loga?

Exista thread-uri care lipsesc? Numarul de posturi este acelasi ca inainte pentru voi?

E probabil sa fi existat niste probleme cu baza de date, voi incerca sa vad despre ce e vorba cand ajung acasa.

Astept de la voi raspunsuri la intrebarile de mai sus si alte eventuale probleme pe care sa le pot repara.

Thanks

Link to comment
Share on other sites

In topicul acesta lipsesc cateva posturi, al meu a ajuns sa fie primul post in topic.

La fel si aici

Aici lipsesc cateva posturi, inclusiv ale celui care a deschis topicul respectiv.

Aici la fel ca deasupra.

Aici lipseste postul lui bunn(el a deschis topicul ala).

Din cate stiu eu aveam in jur de 1500 de posturi, acum mai am ~1200. Verific sa vad daca au disparut posturi utile.

Edited by nedo
Link to comment
Share on other sites

Am mai observat o problema. Daca postez intr-un thread, indiferent daca e primul listat, dispare de la new posts. Am incercat si pe alt pc si la fel.

Asta nu e problema, e feature. :)

Dupa ce postezi ceva sau vizitezi un topic e imediat marcat ca fiind citit, de aceea nu apare.

PS: Par sa fie ceva posturi si thread-uri "orphaned", o sa incerc sa le recuperez, dar nu stiu daca am prea multe sanse.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca este topicul in care trebuie sa scriu,asta mi sa parut cel mai apropiat.Incercam sa scriu un mesaj si nu a aparut mai nimic din el,decit niste chestii aiurite.Este vorba despre postul 5 din topicul asta https://rstforums.com/forum/63059-wifislax-4-4-a.rst#post418339

Mesajul meu mai continea vreo 3 linkuri care ducea la paginile oficiale care au legatura cu topicul respectiv,si observ ca sint vizibile si tag-urile,in fine,niste aiureli,trebuia sa fie si o poza,etc,si nici nu mi-a publicat tot mesajul.

Link to comment
Share on other sites

Si eu am o problema. Dupa ce postez intr-un topic sau fac un topic nou, nu mai apare la new posts. Apare doar dupa ce a postat altcineva dupa mine. Ba mai mult, pe oricare topic pe care intru de la new posts, dupa aia dispare.

S-a mai discutat asta, de multe ori. E feature, nu bug. Un topic facut de tine nu e "New posts", e deja vizualizat de tine. La fel, cand intri intr-un topic, altul, e vizualizat, deci nu mai apare la new posts.

bruttus139: Da, e o problema cand la link-uri apar caractere Unicode, nu stiu inca exact despre ce e vorba dar cand o sa am timp o sa ma uit pentru ca si eu am intalnit aceasta problema.

Link to comment
Share on other sites

S-a mai discutat asta, de multe ori. E feature, nu bug. Un topic facut de tine nu e "New posts", e deja vizualizat de tine. La fel, cand intri intr-un topic, altul, e vizualizat, deci nu mai apare la new posts.

bruttus139: Da, e o problema cand la link-uri apar caractere Unicode, nu stiu inca exact despre ce e vorba dar cand o sa am timp o sa ma uit pentru ca si eu am intalnit aceasta problema.

Inca sint probleme,dar nu din cauza la linkuri,pur si simplu nu afiseaza tot textul unui mesaj,sau ma arata logat dar nu pot scrie nimic pentru ca zice ca nu sint logat,ori ma deloghez si totusi pot intra in profilul meu cu toate ca apar ca nu sint logat.

The following errors occurred with your submission

You do not have permission to perform this action. Please refresh the page and login before trying again.

Link to comment
Share on other sites

S-a mai discutat asta, de multe ori. E feature, nu bug. Un topic facut de tine nu e "New posts", e deja vizualizat de tine. La fel, cand intri intr-un topic, altul, e vizualizat, deci nu mai apare la new posts.

Ar trebui de facut un sondaj de opinie ce tine de acest feature. Pe mine ma deranjeaza, si, banuiesc ca si pe multi altii ii deranjeaza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...