Jump to content
HiDinjection

telefonultau.eu

Recommended Posts

Nu sunt tepari. Am facut mai multe comenzi, si niciodata nu am avut probleme cu ei. Ba mai mult, l-am recomandat mai multor prieteni, si nici unul nu s-a plans vreodata ca ar fi avut vreo problema cu ei. :)

Am auzit ca sunt tepari si pun in descriere alte date fata de ce trimit .

Chestii de genul ca are telefonul 512 rami, si cand colo are doar 256? Greseli de genul asta am vazut si eu, dar la fel sunt si la emag si alte magazine. Daca te uiti la 4 magazine diferite, o sa vezi ca cel putin unul din ele are alte caracteristici ale unui telefon, fata de restul. Asta nu e neaparat vina lor...si pe unele site-uri de specialitate sunt gresite caracteristicile...Greseli de genul asta inclusiv la orange/vodafone am vazut.

Link to comment
Share on other sites

123gsm.ro, telefoane la preturi foarte bune. Am luat de la ei cateva telefoane in decursul a cativa ani, f multumit.

Pentru tine alea-s preturi foarte bune? Pe allocuri sunt mai scumpe decat pe magazine obisnuite.

Edited by GarryOne
Link to comment
Share on other sites

La magazinele acestea fantoma nu e problema produselor care se prezinta in aceeasi stare ca cele de la magazinele mari, numai ca la preturi mai mici. Problema este la rezolvarea garantie in caz ca apare ceva. Daca gasesti ceva cu 300-400 lei mai ieftin la un magazin de genul 123gsm e ok sa cumperi dar daca diferenta e infima de pana in 100 lei nu cred ca are rost.

Cum te-ai gandit tu sa cumperi de la telefonultau.eu ca au niste preturi destul de umflate?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...