Jump to content
aelius

Get VIP+ on RST!

Recommended Posts

Erau mai multi pe lista dar am dat sa vad posturile acestora pe forum si au foarte multe cereri.

Imi plac asa ca persoane dar ca VIP ar trebui ceva skills.

O sa propun pentru VIP pe redcoder si pe silvian0 ; Ceilalti, va puteti face remarcati prin publicarea de tutoriale si participarea activa la discutiile tehnice.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca era vorba de ceva disonanta cognitiva :)) Propun transformarea topicului intr-un studiu al supraomului lui Nietzsche, avand in vedere discordanta existenta intre proportiile egourilor de fata si nivelul propriuzis al cunoasterii; si evident posibilitatea alienarii individului datorata progresului tehnologic mai rapid decat evolutia "spirituala" :D

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Nu în?eleg unde vrei s? ba?i cu acel bold. Nu e disonan?? nici anacolut. :)

Orice lucru la care te a?tep?i mai pu?in, se întâmpl? (la asta m-am referit cu true story). De exemplu cum ai zis tu, c? ai ajuns admin pe RST :)

"Eu nici n-am visat vreodat? c? o [orice lucru] când te a?tep?i mai pu?in."

Crezi c? m-am gândit ?i eu vreodat? c? voi avea VIP pe RST ? Eu pu?in m-am a?teptat, pot s? zic.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca Matt merita V.I.P.. 75% din postarile lui sunt in Stiri Securitate

Decat sa fac pe sclavul postand cacaturi mai bine ma apuc de cantat manele !

Asa ca draga TEX te rog sa le spui la flamanzi astia ca daca postezi 1000 de stiri securitate nu primesti V.I.P !

ON: Vreau V.I.P ca sa fiu si eu jm3k3r

SKILL: fl00d3r.

Varsta: 24,6

Acele posturi erau macar despre "Securitate".Tu ai 450 posturi cont din 2013 iar 300 posturi sunt la "Bine ai venit"

In rest ma pis pe tine.

Link to comment
Share on other sites

1. Nu am pupat pe nimeni in cur ca sa primesc VIP. Am spus-o mereu si o sa o zic mereu la prosti.

2. Nu inteleg care e problema ta cu mine si cu ce am postat eu.Nu la toti le place sa citeasca.

3. Nu imi mai pomeni numele in posturi pentru ca nu ne tragem de sireturi.

4. Cauti anturaj? Caut-o pe polonic s-ar putea sa va intelegeti.

5. In rest doar banati-l pe prostu' asta ca a facut off-topic.

Edited by Matt
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...