Jump to content
Nemessis

Vot public - il bagam in cacat sau nu?

Ii facem santajistului datele publice?  

211 members have voted

  1. 1. Ii facem santajistului datele publice?

    • Fa-i datele publice
    • Nu are rost sa ne bagam noi


Recommended Posts

Dece sa aparam persoanele ca Valium? Valium este ca si tigani plecati in strainatate la furat, te fac de ras si prin alte tari nu doar in Ro, va place cand va duceti la un bar ceva si auziti batranii vorbind de un furt ceva sa zica " aaa sono stati i zingari rumeni" -> " aaa au fost tigani romani ", mie 1 nu imi place asa ceva! cu ce se dadea mare inainte valium? facuse si el un keylogger sau rat si il cryptase binisor si am cazut in plasa lui crezand ca era flooder, si a reusit sa afle 5-6 parole la un site de hosting si a schimbat index-ul punand unul cu hacking! Vai ce sa zic! Dar vad ca a ajuns undeva sus cu cea ce face! Bravo lui!

am votat " da- sa se faca publice "

Link to comment
Share on other sites

Nu are trebuii sa comentez, dar o fac pentru ca sincer nu am avut nimic cu Valium, pana cand a inceput sa ne "floodeze" forum-ul cu "roate" si cu "boti".

Cireasa de pe tort, a mai facut si un video pe YouTube, cum "pica" el site-uri...

Ce sa zic, baiatu clar ca a dat gres, atat cu "floodu", cat si cu "RSP", Votez DA - pentru ai face publice datele.

In rest cheers!

Link to comment
Share on other sites

Da.

Autoritatile nu vor veni la admini sa ceara datele cuiva, ele vor lua serverele cu totul, fara sa ceara nimic. Apoi intreaga comunitate RST va fi catalogata ca ”escroci”, iar.

Nu e normal ca din cauza unora sa primim toti o eticheta.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Da.

Autoritatile nu vor veni la admini sa ceara datele cuiva, ele vor lua serverele cu totul, fara sa ceara nimic. Apoi intreaga comunitate RST va fi catalogata ca ”escroci”, iar.

Nu e normal ca din cauza unora sa primim toti o eticheta.

Aici chiar ai dreptate :). Nu vin cei de la Poli?ie s?-i cear? lui Nytro ?i Nemessis datele lui Valium,aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Nu are trebuii sa comentez, dar o fac pentru ca sincer nu am avut nimic cu Valium, pana cand a inceput sa ne "floodeze" forum-ul cu "roate" si cu "boti".

Cireasa de pe tort, a mai facut si un video pe YouTube, cum "pica" el site-uri...

Ce sa zic, baiatu clar ca a dat gres, atat cu "floodu", cat si cu "RSP", Votez DA - pentru ai face publice datele.

In rest cheers!

Snapshot_2014_03_04_080505.png

nu ai reusit sa exploatezi acel fpd si l-ai trimis pe virus sa ia access si sa dea deface la rsp.

Inainte sa zici de altu vezi in curtea ta ce ai.

ON: Postul asta e sa bage frica in el, daca era ceva, o patea deja.

Link to comment
Share on other sites

Stiti ca discutia asta e filmata si i-am facut printscreen-uri la fiecare pagina in caz de ceva o sa acuz administratorul rstforums.com in special pe Reckon si pula mea :) daca vreti reclama va fac eu maine nici o problema cu baietii de la AdNet am rezolvat :).

Vedeti-va in pula mea de voi si stergeti topicul sau va bag si pe voi in cacat vreti promovare ce pula mea vreti..

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

Stiti ca discutia asta e filmata si i-am facut printscreen-uri la fiecare pagina in caz de ceva o sa acuz administratorul rstforums.com in special pe Reckon si pula mea :) daca vreti reclama va fac eu maine nici o problema cu baietii de la AdNet am rezolvat :).

Vedeti-va in pula mea de voi si stergeti topicul sau va bag si pe voi in cacat vreti promovare ce pula mea vreti..

Mamica ta stie ce faci ?

Vrei sa afle ?

Link to comment
Share on other sites

Stiti ca discutia asta e filmata si i-am facut printscreen-uri la fiecare pagina in caz de ceva o sa acuz administratorul rstforums.com in special pe Reckon si pula mea :) daca vreti reclama va fac eu maine nici o problema cu baietii de la AdNet am rezolvat :).

Vedeti-va in pula mea de voi si stergeti topicul sau va bag si pe voi in cacat vreti promovare ce pula mea vreti..

Ai rezolvat? sper ca aia de la Ad Net Telecom au folosit prezervative !

Durex%20Enhanced%20Pleasure%201.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Daca ar fi de sifonari,uni de aici se rasufla mai rau ca Borsec la temperatura camerei.

Eu ma abtin dar citez "Problema nu este ca cacatul este pana la gat ci ca FACE VALURI ! "

De ce? Pentru ca dupa ce stie ca e cu musca pe caciula mai si comenteaza.

Eu zic sa lasati baiatul in pace ca poate i vine mintea la cap,toti cand suntem mici gresim (14 ani).

Bafta!

Stiti ca discutia asta e filmata si i-am facut printscreen-uri la fiecare pagina in caz de ceva o sa acuz administratorul rstforums.com in special pe Reckon si pula mea :) daca vreti reclama va fac eu maine nici o problema cu baietii de la AdNet am rezolvat :).

Vedeti-va in pula mea de voi si stergeti topicul sau va bag si pe voi in cacat vreti promovare ce pula mea vreti..

Vrem sa mori in chinuri cu bube mici si negre pe cur.

Link to comment
Share on other sites

Stiti ca discutia asta e filmata si i-am facut printscreen-uri la fiecare pagina in caz de ceva o sa acuz administratorul rstforums.com in special pe Reckon si pula mea :) daca vreti reclama va fac eu maine nici o problema cu baietii de la AdNet am rezolvat :).

Vedeti-va in pula mea de voi si stergeti topicul sau va bag si pe voi in cacat vreti promovare ce pula mea vreti..

https://www.youtube.com/watch?v=66tWP8TZQow

Link to comment
Share on other sites

Stiti ca discutia asta e filmata si i-am facut printscreen-uri la fiecare pagina in caz de ceva o sa acuz administratorul rstforums.com in special pe Reckon si pula mea :) daca vreti reclama va fac eu maine nici o problema cu baietii de la AdNet am rezolvat :).

Vedeti-va in pula mea de voi si stergeti topicul sau va bag si pe voi in cacat vreti promovare ce pula mea vreti..

https://www.youtube.com/watch?v=seXuui5-GK8

Link to comment
Share on other sites

Stiti ca discutia asta e filmata si i-am facut printscreen-uri la fiecare pagina in caz de ceva o sa acuz administratorul rstforums.com in special pe Reckon si pula mea :) daca vreti reclama va fac eu maine nici o problema cu baietii de la AdNet am rezolvat :).

Vedeti-va in pula mea de voi si stergeti topicul sau va bag si pe voi in cacat vreti promovare ce pula mea vreti..

Ok, completeaza asta si trimite-mi-l pe PM:

butthurt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Daca ar fi de sifonari,uni de aici se rasufla mai rau ca Borsec la temperatura camerei.

Eu ma abtin dar citez "Problema nu este ca cacatul este pana la gat ci ca FACE VALURI ! "

De ce? Pentru ca dupa ce stie ca e cu musca pe caciula mai si comenteaza.

Eu zic sa lasati baiatul in pace ca poate i vine mintea la cap,toti cand suntem mici gresim (14 ani).

Bafta!

Da tu mai dute si in p**a mea, nu este topic la care sa nu comentezi aiurea, ai 1000+ de posturi si nu vad un post util, majoritatea sunt offtopic si glume de prost gust.

Vad ca iti place sa faci pe clovnu' in comunitatea asta, macar daca ai avea niste vorbe mai alese.

Cand spui de unii care "se rasufla" aduci argumente?

PS:Asa de mult imi place sa ma iau de tine mai Cristi;)...dar tot papuselu meu ramai;) (si daca zice-ti vreunu ca suntem gay, il pun pe iubitul meu sa va bata mar).

PPS: Nu am nimic cu tine dar ma enervezi maxim cand dai online toate dumele mele offline.

Cat despre Valium, as sugera ca membrii comunitatii sa uite acest nume, nimic nu excita un prost mai tare decat faptul de a vedea ca este in centrul atentiei. Eu zic sa-l uitam, sa i se stearga orice urma de pe forumul asta, eventual sa i se pastreze offline, in caz ca baza de date ajunge pe mana politiei, sa nu se faca iar referire la tot forumul din cauza lui.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...