Jump to content
arryichmann

The Agents Network (sau date persronale despre cativa de pe RST)

Recommended Posts

Avand la baza https://web.archive.org/web/20141218230638/http://www.agentsnetwork.org/

Continuam cu:

Identificarea lezatilor

  • identificarea postarilor neadecvate inainte de 27 mai 2014, ale celor enumerati, care au lezat prin exprimare(pe un interval de 3 luni)
  • identificarea postarilor neadecvate intre 13 ianuarie 2015 si 27 mai 2014, ale celor enumerati, care au lezat prin exprimare(conform If-Modified-Since)
  • identificarea celor lezati cu o vechime mai mare de 13 luni

Analiza sintaxei semantice/gramticala

  • autorii folosesc diacritice(?)
  • nu folosesc virgula inainte de "dar"
  • folosesc exclusiv conjunctia "ce", in loc de "care"
  • folosesc gresit "v-a" in loc de "va"(alternant?)
  • hipercorectitudine
  • semne de punctuatie uzitate exclusiv: virgula, punct
  • cuvinte cheie: firesc, individ, saturat, grav, misiune, specificat, anterior, cale, dureros, identitate, persoane, anonim, initiativa, harababura, cariera, online, start, principiu, posibilitate, eliminare, dauneaza, comportament, limbaj, decizie, incult, dezvaluire, motiv, intemeiat
  • expresii: "pana peste cap", "in jurul lor se invarte lumea intreaga", "in stanga si in dreapta", "aducem la realitate".

Profilul psihic/emotional/social al autorilor

  • lipsa de maturitate in gandire
  • fara loc de munca(in cautare?)
  • incearca sa invete - au adresat intrebari(au primit mustrari in loc de raspunsuri?)
  • cauta respectul pe care considera ca li se cuvine - probabil contribuie in cadrul comunitatii
  • justitiari, cauta razbunare - deranjati de maniera in care sunt tratati
  • au suferit o nedreptate in cadrul comunitatii(?)
  • considera valoroasa divergenta dintre identitatea virtuala si cea reala(a lor inclusiv)
  • nemultumiti de comunitate - se considera superiori; posibil sa fi sugerat schimbari.

Ori e vorba doar de un singur justitiar, ori s-au aliat mai multi sub acelasi steag. Utilizatorilor cu vechime si activitate le-ar fi mai usor sa investigheze. Happy hunting(and banning)!

Edited by uiiu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bun si ce au castigat ei din treaba asta? "Eu cred ca numele meu valoreaza de 10 de ori mai mult decat numele celor listati acolo".

Cred ca numele si informatiile altora valoreaza mult mai mult decat ce au ei acolo, probabil ca ei nici nu stiu despre ce este vorba cu: Mata-i grasa

Este razbunare, un fel de "denunt" ::)) sau ce?

image.png

image.png

probabil au toate datele si le mai trebuie locatia ...

Edited by bilbo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...