Jump to content
creatinina

Bine v-am gasit!

Recommended Posts

Ma numesc Angelica,.si am intrat aici ca sa mai imi imbogatesc cunostintele ,.dar in primul rand am intrat pentru a afla si gasi o modalitate de rezolvare a unei probleme,.si anume:

             Sunt operatoare pe un anume chat.,si intampin probleme cu un individ care ma jigneste ca la usa cortului...Tipul are IP dinamic..si intra de pe AndroIrc. L-am banat dar intra iarasi. Va rog sa ma ajutati cu ceva idei.,si anume cum as putea sa ii fixez Ip-ul, deci sa il banez astfel incat sa nu mai revina. Ma ameninta mereu ca va reveni,.si asa si este revine cu injuraturile.

   Va multumesc frumos. Am speranta ca se va gasi o solutie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, creatinina said:

nu am asa ceva..nu m-a facut mama de gen masculin,.si nici nu va iau de prosti,.ti se pare.,dar este ciudat ca mi s-a mai spus asta si de catre altcineva..ca il iau de prost...fals! te cam inseli!

 

M-am uitat la ce ai postat si se vede ca te straduiesti sa ne prostesti ca cica ai fi muiere. Sa stii ca nu suntem toti idioti. Puteai sa vii sa ne zici ca te cheama Gheorghe si ai problema de care ne-ai zis fara sa o faci pe Angelica, nu ne induiosezi cu nimic daca iti faci profil de femeie.

Link to comment
Share on other sites

Se vede ca esti un ciudat,.pentru tine nu mai exista femei pe lumea asta, s-au terminat...pentru tine exista doar barbati...SUNT FEMEIE! ok? si nu am ajuns sa iti dau eu tie raportul!

 

Albastrel, multumesc frumos, astept sa imi spui toti pasii, sincera sa fiu nu prea le am!

Link to comment
Share on other sites

deci ,comanda 1. este !kb user..si alta comanda ar mai fi direct din maus dreapta, ban

 

nu ma lasa sa intru pe chat, ca am putea vorbi acolo

 

aismen, uite care e treaba,.nu imi schimb eu sexul la dorinta ta,...dar nici botezata din nou nu vreau,.sunt deja botezata.inteles???

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit!!! Triple double post

 

"Actiuni pentru care veti primi un avertisment (warn):
- Post dublu - Nu faceti mai multe posturi consecutive

- Post inutil - Nu postati doar de dragul de a posta ci doar daca aveti ceva util de spus" 

https://rstforums.com/forum/topic/100304-regulamentul-forumului/

 

 

Incercati sa va mutati discutia in PM

Link to comment
Share on other sites

On 7/17/2017 at 10:59 AM, creatinina said:

aismen, uite care e treaba,.nu imi schimb eu sexul la dorinta ta,...dar nici botezata din nou nu vreau,.sunt deja botezata.inteles???

 

Dar pe mine ma doare chiar la madular, poti fi cine vrei tu, doar ca de-a lungul timpului cine a venit aici si s-a dat femeie ca tine era de fapt un Vasilica paros...

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, creatinina said:

Ma numesc Angelica,.si am intrat aici ca sa mai imi imbogatesc cunostintele ,.dar in primul rand am intrat pentru a afla si gasi o modalitate de rezolvare a unei probleme,.si anume:

             Sunt operatoare pe un anume chat.,si intampin probleme cu un individ care ma jigneste ca la usa cortului...Tipul are IP dinamic..si intra de pe AndroIrc. L-am banat dar intra iarasi. Va rog sa ma ajutati cu ceva idei.,si anume cum as putea sa ii fixez Ip-ul, deci sa il banez astfel incat sa nu mai revina. Ma ameninta mereu ca va reveni,.si asa si este revine cu injuraturile.

   Va multumesc frumos. Am speranta ca se va gasi o solutie.

 

 

Baneaza clasa ip pe care o are , dar e cam aiurea ca banezi toti utilizatorii acelei clase ... 

 

EX. : 123.456.78.90 

 

Toata clasa : 123.0.0.0 adica tot ce tine de "123"

                 : 123.456.0.0 adica tot ce tine de "123.456"

                 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
On 7/17/2017 at 10:05 AM, mannnu said:

 

 

Baneaza clasa ip pe care o are , dar e cam aiurea ca banezi toti utilizatorii acelei clase ... 

 

EX. : 123.456.78.90 

 

Toata clasa : 123.0.0.0 adica tot ce tine de "123"

                 : 123.456.0.0 adica tot ce tine de "123.456"

                 

 

... unde ai vazut .456?

 

255 e maxim pe ipv4

Edited by Fi8sVrs
Link to comment
Share on other sites

Deci va rog frumos sa mi se transmita de ce sunt banata aici pe chat. Nu vorbesc urat.pe cei care stiu a vorbi urat ii lasa , si pe mine ma scoate afara. DE CE????? Astept imediat raspunsul. Este rusinos.!!!!!!!!!

 

A trebuit sa imi fac trei email yahoo si unul google,.si tot m-a scos afara de pe chat!!!! Vreau sa stiu motivullll!!!!!!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...