Jump to content

Recommended Posts

27 minutes ago, Weas2 said:

Este bine sa postati aceasta informatie aici, insa va recomand sa contactati direct clinica pentru a programa extragerea dispozitivului implementat. De asemenea, este important sa discutati cu medicul despre motivul implantului si sa clarificati orice nelamuriri. Daca doriti sa va intalniti cu alti oameni care sunt in zona, puteti mentiona asta in postare pentru a stabili comunicarea. Mult succes!😀

Ala o fi mort demult, nu vezi ca nu mai raspunde? RIP 

  • Confused 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Posted (edited)

Nu am murit, dar inca nu am reusit sa il scot, deasta cer aici pareri.

 

Am contactat serviciile mai multor tari, defapt toate serviciile (CIA, Interpool, MAI, MAE, politie, servicii locale) mi s-a zis ca este vorba de motiv politic. Bun motiv politic, dar ce ramane de facut? Cum il scot?

 

https://drive.google.com/drive/folders/1ZnxylFexiscoODZrXIpy1l5YEq6zb-6Z?usp=sharing - aici sunt toate analizele

 

https://drive.google.com/drive/folders/1--YtsYA4wuG0L7aBtAPsKua5BzYvefr6?usp=drive_link - asta ii l-am trimis si lu Ionut

 

Am postat aici un video: 

 

 

Ce idee aveti, ce pot face? Vreau sa fac decalcifiere si sa se elimine ce e "inauntru", problema este ca nu am primit suport. Poate cineva din persoanele responsabile de la noi sa informeze servicile din tarile implicate sa mi se poata face decalcifierea?

 

// Mi s-a transmis sa mentionez clar ca vreau sa se decalcifieze, sa se extraga implantul si autoritatile Germane sa-l preia, sa faca ce vor cu el, probabil sa-l predea autoritatilor Americane, dar nu stiu, nu este problema mea. Zic asta ca sa nu se inteleaga gresit...

 

 

 

 

 

Edited by 0xStrait
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eu il cred. Daca va uitati in link-urile de share de la el, o sa vedeti un video cu un wall scanner. Este un detector simplu de metale si circuite electrice si se foloseste cand vrei sa perforezi pereti, pentru a nu da gauri in conducte de apa, structuri metalice sau cabluri electrice. Arata clar ca e ceva acolo.

Link to comment
Share on other sites

Daca medicii imagisti nu au zis ca e ceva acolo, nu e. 

 

image.png.3386f9e52e244739c309764ecd9eeca1.png

 

Vedeti acel punct alb? E un chip!!!

 

Eh, nu chiar, asta e un RMN al meu facut la genunchi. Daca ma uit prin el pot sa va fac 200 de screenshot-uri si sa ma plang ca mi-a bagat cineva chip-uri in genunchi. Le si simt, ca am dureri uneori.

 

Ca sa nu mai zic ca sunt o persoana foarte importanta, guvernele lumii vor sa imi controleze miscarile genunchilor si sa gresesc miscarile de dans pe manele!!!

 

Ba, nu mai fiti prosti. Mergeti cu datele astuia la doctor voi daca nu aveti ce face, asa cum nu te duci la un doctor sa iti exploateze un SQL Injection, asa nu interpretati nici voi RMN-uri. 

 

Omul asta trebuie sa mearga la un control psihiatric, are o paranoia iar voi nu il ajutati deloc. I-am zis pe privat sa mearga. Asta e solutia. 

 

Daca e ceva acolo ce NU AR TREBUIE SA FIE, nu e microchip. Poate fi un chist, poate fi o tumoare. Dar daca "le vedeti voi", un medic imagist le vedea in 10 secunde si scria pe raport. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nytro said:

Eh, nu chiar, asta e un RMN al meu facut la genunchi. Daca ma uit prin el pot sa va fac 200 de screenshot-uri si sa ma plang ca mi-a bagat cineva chip-uri in genunchi. Le si simt, ca am dureri uneori.

 

 

Ai îmbătrânit bro :))) 

Link to comment
Share on other sites

On 5/27/2024 at 9:38 AM, Nytro said:

Pai la rmn au zis ca e ceva acolo daca te uiti in raportul ala.

 

 

 

Daca medicii imagisti nu au zis ca e ceva acolo, nu e. 

 

image.png.3386f9e52e244739c309764ecd9eeca1.png

 

Vedeti acel punct alb? E un chip!!!

 

Eh, nu chiar, asta e un RMN al meu facut la genunchi. Daca ma uit prin el pot sa va fac 200 de screenshot-uri si sa ma plang ca mi-a bagat cineva chip-uri in genunchi. Le si simt, ca am dureri uneori.

 

Ca sa nu mai zic ca sunt o persoana foarte importanta, guvernele lumii vor sa imi controleze miscarile genunchilor si sa gresesc miscarile de dans pe manele!!!

 

Ba, nu mai fiti prosti. Mergeti cu datele astuia la doctor voi daca nu aveti ce face, asa cum nu te duci la un doctor sa iti exploateze un SQL Injection, asa nu interpretati nici voi RMN-uri. 

 

Omul asta trebuie sa mearga la un control psihiatric, are o paranoia iar voi nu il ajutati deloc. I-am zis pe privat sa mearga. Asta e solutia. 

 

Daca e ceva acolo ce NU AR TREBUIE SA FIE, nu e microchip. Poate fi un chist, poate fi o tumoare. Dar daca "le vedeti voi", un medic imagist le vedea in 10 secunde si scria pe raport. 

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/29/2024 at 2:58 AM, Ganjaaaa said:

Rau este ca sunt multi tradatori prin Romania dupa parerea mea. 
nu i asa @aelius @Usr6 @badluck

@gecko , @theandruala , wormvaloare

Vreau sa ofer informatii oficiale despre cazul meu de Mind Control, dupa cum spune si titlul.

Usr6 seful la mind control pe tara!

@j1ll2013 tu ce faci?

am extrem de multe de spus , dintr un deceniu in care am trait intr o iluzie.

Si eu am contactat inclusiv SRI ul face 2 face din judetul meu, insa nu au vrut sa ma bage in seama, cu toate ca cine ar face niste "verificari" si ar da seama din plin.

Proprii parinti m au facut sa traiesc intr o iluzie de 10 ani, iar apoi cand a venit covid ul , mi au spart ochiul stang , anuntandu ma dinainte de aceasta "mutilare". M au diagnosticat cu "psihoza" si m au torturat 5 ani. Ma ameninta subtil cu anumite "giumbuslucuri" pe care nu le pot spune aici. Inca din 2013 am fost contactat de personaje chiar din chatul RST , inclusiv, un actor care are prieteni rusi si avea sute de miliarde in bitcoin pe vremea aia, incercand sa ma "racoleze" pe mine sa sparg niste site-uri. Jokerxx il cheama si puteti da un search chiar aici pe forum.

@mr.jokerxx , @maozedong , @jacksoulini este numele prin care m au contactat pe jabber acum mai bine de 10 ani. aveau jabber .ru 

Nu este nicidecum o psihoza. Daca cineva ar putea face cel mai mic efort , cineva de pe la Bucuresti , Suceava , ati vedea ca nu spun prostii, absolut deloc , si au luat o in cap multi tare rau. De ce? Pentru ca au functii peste tot pe aici prin judet. Sunt conducatorii pe aici prin absolut toate organele posibile.

idei delirante nu am , pentru ca tot ce spun se confirma cu putine verificari.

De ce spun ca e fantastic ce se intampla pe aici? Pentru ca ei au inceercat sa se bazeze pe niste pretexte pe baza faptului ca au crezut ca am pierdut mult din memorie. Insa chiar si asta poate fi demonstrat prin camerele de luat vederi. Psihoza, Amnezie disociativa si , ce sa vedeti ultima data mi a spus domnul doctor psihiatru ca sunt si delirant cand a venit vorba de cipuri. Insa toata treaba este ca , in realitate ,exista o tona de dovezi . O TONA, inclusiv extrem de multi martori, care lucreaza prin ... si care au acceptat sa joace in iluzia asta. Nu e nicio dezinformare, e doar adevar insa nu pot sa spun mai multe. Nu stiu unde duce in final acest joc, presupun ca sunt mai mult folosit ca o unealta pentru contact prin "boli". Pentru ca chiar sunt "boli" TOATE de mai sus.

anuntatil pe Musk, ganja e pregatit de neuralink.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...