Jump to content
Ne0h

Spice Shop (Magazin de vise)

Recommended Posts

Ganditi-va fratilor ce porcari cumparati de la Spice Shop-uri din toata tara. Sunt niste prosti de ierburi de care habar nu aveti. In primul rand nu se cunosc efectele negative asupra organismului, iar pe pliculete scrie: "Interzis consumului uman" - cata vrajeala au.

Maria e pe primul loc. Gooood.

Ne0h - ai grija cu cine te combini.

Bafta!

-Gonzalez

Link to comment
Share on other sites

Nu va bagati fratilor in rahate cu Spice shop-uri si rahate...daca vrei sa ai iarba buna faci in felu urmator... varianta economica :))

1: faci rost de niste seminte de mai multe specii

2: Plantezi si cam in 5/6 luni o sa ai planta ta ...

3: Cand mugurii sunt formati ii tai si ii pui la uscat

4: Ganditi-va ca din o planta intreaga poti scoate aproximativ 500 de grame sau mai mult

5: din alea 500 de grame o sa fumezi sa te spargi cam 200/300 si restu o sa le vinzi si o sa scoti si bani :)

Stiu asta deoarece trei sferturi din colegii mei fac asta...

De ce sa dai bani pt. marfa cand poti sa tio faci singur? :))

Oricum...daca vreti sa ma intrebati ceva de iarba ...va fac si tutoriale de facut jointuri la webcam :)))))

/:):):):)

Link to comment
Share on other sites

Voi habar nu aveti in ce lume va bagati in momentul de fata. :)) Pentru a cultiva iti trebuie loc sigur 100%, deoarece este interzis cresterea unei asemenea plante, care are un miros puternic, deci daca v-ati gandit sa faceti laboratorul in dulap, exclus (daca locuiti cu parintii).

Nu intrebati pe internet, "ba imi trebuie si mie 15 gr pentru consum propriu, de unde fac rost?" echivalent "cine ma invata sa sparg parola la vecinu?" -N00b-

Mai bine ramaneti la viata voastra de "geek's" hacker, spammer, cracker sau etc. decat sa va riscati viata. Cu alte cuvinte, ramaneti in bancile voastre unde va este bine, pentru a va "rupe" consumati din Spice Shop-uri.

-Gonzalez

Link to comment
Share on other sites

din cate am inteles, multe sunt placebo...majoritatea sunt de cacat.

Mai bine go 2 your local dealer.

@black

asta e o scuza frustranta pentru faptul ca nu te lasa maicata sa iti traiesti viata? =)

Am uitat sa precisez ca userii cu un iq sub media normala sunt rugati sa nu imi citeasca postul ca oricum nu o sa priceapa nimic.

Tu ai 14 ani si iq cu mult sub medie .

Replicile care le astept de la tine sunt : Wow ce tare e sa fumezi

WoW ce tare e sa bei.

Asta nu e viata :)

Link to comment
Share on other sites

De acord cu black. Voi beti, fumati si va drogati pentru a fi mai "smecheri", mai "cool". Ei bine nu sunteti. Deloc. Poate sunteti pentru pretenii vostrii care fac acelasi lucru, iar voi nu faceti decat sa ii imitati ca maimutele. Va stricati singuri viata.

Nu e chiar asa .

De curiozitate faci lucrurile astea nu sa fi "cool".

Eu de asta am incercat mai ales iarba. Nu trebuie sa faci asta repetat doar o data sau cateva ori sa vezi cum este .

Fumatul sunt de acord ca nu isi are rostul si faci mai mult chestia asta sa fi mai cool.

Dar cand esti un pic beat intr-un club/petrecere altfel te dristrezi credema .

Vorbesc din proprie experienta nu din auzite.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...