Jump to content
strike

Ce draq sa fac ?:(

Recommended Posts

Daca a fost posesiva e foarte posibil sa incerce ea sa va impacati si atunci poti impune niste reguli. Ii poti pune pe tava: eu am nevoie de asta si de asta. Si apoi mai degraba va faceti o obisnuinta sa iesiti si cu prietenii, o sa se simta mai linistita si o sa ii treaca gelozia.

Link to comment
Share on other sites

Varianta1:

Scoate-o la un suc in oras, pune`i extazy in pahar cat sa o ia salvarea, stai cu ea la spital pana se trezeste si apoi spune-i ca tu i-ai salvat viata ducand-o la spital deoarece a lesinat, iar tu vei fi eroul ei :)

Varianta2:

Uit-o

Varianta3:

246140-hang_yourself_artistic.jpg;)

Edited by Marian
Link to comment
Share on other sites

Totusi e o treaba serioasa... incearca sa o uiti. Gandeste-te ca esti tanar si ai o viata intreaga in fata. Nu e nevoie sa iti pui streangul la gat, sa iti tai venele sau sa te droghezi din cauza ei ;) (sper ca nu-ti dau iedei) Daca vrei intradevar sa faci ceva rau cu viata ta anunta-ma... Cred ca te pot ajuta cu unele lucruri :-"

Link to comment
Share on other sites

Totusi e o treaba serioasa... incearca sa o uiti. Gandeste-te ca esti tanar si ai o viata intreaga in fata. Nu e nevoie sa iti pui streangul la gat, sa iti tai venele sau sa te droghezi din cauza ei ;) (sper ca nu-ti dau iedei) Daca vrei intradevar sa faci ceva rau cu viata ta anunta-ma... Cred ca te pot ajuta cu unele lucruri :-"

Fara suparare ,este corect ce a zis Marian + ca din cele spuse de tine ,era o persoana posesiva ,nu iti recomand sa te impaci cu ea si eu am avut o buba de acest gen si este mai bine fara o persoana respectiva .

Link to comment
Share on other sites

Omulte,pune-ti punctul de vedere si fa'o pe fata sa te inteleaga ca nu vrei sa o inseli sau chestii de genul.Ea face asta pentru ca tine prea mult la tine.Si cand mai iesi in oras ia'o si pe ea,sau ti-e rusine cu ea ?

Mutati-va impreuna,vedeti voi ce faceti,ca doar ati stat 1 an si ceva impreuna deci ar trebui sa stiti ce vreti unul de la celalalt si nah,probabil ati discutat si subiecte mai delicate.

Link to comment
Share on other sites

1. cand iesi in oras iao cu tine, nu de fiecare data ca i se urca la cap...

2. dute cu ia in vacanta...la munte, mare...plm

2. duo la psiholog...

3. duo la psihiatru...

4. duo la masa...

5. discuta cu ea, incercati sa ajungeti la o intelegere...

6. Dresaj.

zgarda-dresaj-dogtrace-d-control-600+.jpg

La caini ci ca merge, la femei nus sigur...dar incearca :) (ii spui ca este un colier digital :D )

7. Paraseste-o, nu mai vorbi un timp si se intoarce singura (psihologie inversa...parca asa se numea.. :) ).

8. Alta....

9. Curve....(use proxy)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...