Jump to content
1337

Copii din ziua de azi.

Recommended Posts

al3xutzu intreaba:

Salut! Am 12 ani (baiat) si sunt virgin...

As vrea sa stiu cum imi pot pierde virginatatea? Nu imi spuneti: mai cresti...etc. Daca ma puteti ajuta spunadu-mi unde sunt fete dispuse sa faca sex cu minori prin Valcea,rm valcea luat de pe TPU!

Link to comment
Share on other sites

Si care e problema daca vrea sa futa?

Credeti ca toti sunt ca voi, labagii?

te-ai dat de gol, si tu esti un virgin frustrat, du-te la curve si te-ai rezolvat, da ai grija cand te duci sa nu o nimeresti pe maicata in tura

cand aveam eu vreo 12 ani le sarutam da nu imi trecea prin cap sa o fac cu ele, eram ocupat sa ma joc fotbal cu prietenii sau sa mai fac cine stie ce prostii si acum ratatii astia de copii se fut si proastele raman bortoase, ce fel de copilarie mai e si asta

Link to comment
Share on other sites

Si care e problema daca vrea sa futa?

Credeti ca toti sunt ca voi, labagii?

Mai fa o laba si revino pe pamant.Totul tine de anturaj, ala mare face vrea si ala mic.

Ieri veneam de la facultate si eram prin Podu Ros , era un grup de copii si care explicau la o pustoaica maxim 12 ani cum sa fumeze.Ceva de genul tine fata fumul in tine etc.

Si asta e doar un exemplu.

Link to comment
Share on other sites

te-ai dat de gol, si tu esti un virgin frustrat, du-te la curve si te-ai rezolvat, da ai grija cand te duci sa nu o nimeresti pe maicata in tura

cand aveam eu vreo 12 ani le sarutam da nu imi trecea prin cap sa o fac cu ele, eram ocupat sa ma joc fotbal cu prietenii sau sa mai fac cine stie ce prostii si acum ratatii astia de copii se fut si proastele raman bortoase, ce fel de copilarie mai e si asta

1-0 pt benny

Link to comment
Share on other sites

Totul tine de anturaj, ala mare face vrea si ala mic.

try this

---------------------

Taie-ti ata cu o brisca .

Mai bine o taie de tot....

----------------------------------

Zicea unu sa se duca la curve, nu poate , nu il primesc, se tem ca le baga la corupere de minori (ma refer la curvele cu licenta)

----------------------------------

@Neme, eu la 13 ani faceam 69 cu 4 odata :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...