Jump to content
AlStar

Ce face hax.tor din unii!

Recommended Posts

sonyx

eu cred ca a facut ala misto de tine, nu tu de el

)):))) Cred c? glume?ti! Respectul fa?? de tine ca e?ti membru mai vechi ?i destul de activ, m? ab?in s? î?i comentez p?rerea ta.Dar m? po?i testa tu cât de inteligent sunt :)

CrYsTy4N

CrYsTy4N

Esti fenomenal

De unde-l sti pe bou ?

A fost in lista mea , a trebuit s?-i dau ignor.

Paul4games si prodil89

Frate hack.linux asta e membru pe rst?si posteaza id-ul lui ca trebuie sa am onoare sa vorbesc cu "hacherul" in persoana

Dac? vrei î?i dau toate detalile ...m?car a?a sunt sigur ca nu o s? m? mai deranjeze!

Este membru rst :member.php?u=27768

Extras din e-mailul lui:

Your Username is: csomanorby

Your Activation ID is: 3006408

Are ID-ul :el_drague alias hack.linux

La resetare de parol? 1 r?sp=........, 2 lea r?sp=.........

Edited by neo.hapsis
Link to comment
Share on other sites

Mai baieti nu sa nascut nimeni invatat.Nu cred ca e cineva pe forum care sa nu pus odata in viata lui o intrebare tampita sau sa se faca de cacao prin simplu fapt ca nu stia si se baga in seara aiurea.Pe net sunteti toti zmei.

@Paul4games nu uita de unde ai plecat,zimi cine esti tu sa iti bagi pl aiurea de altii?

@ph3wl si crezi ca esti mai interesant daca ii postezi pe net id-ul si intrebarile etc? Ti-a gresit cu ceva?

@Cosminn e valabil ce i-am spus si lui paul.

Link to comment
Share on other sites

@ph3wl si crezi ca esti mai interesant daca ii postezi pe net id-ul si intrebarile etc? Ti-a gresit cu ceva?

Intr-un fel da ... a gre?it,i-am explicat s? m? lase cu întreb?rii stupide.(l-am avertizat).În leg?tur? c? am postat r?spunsurile secrete ai dreptate.Le voi edita.

Link to comment
Share on other sites

Mai baieti nu sa nascut nimeni invatat.Nu cred ca e cineva pe forum care sa nu pus odata in viata lui o intrebare tampita sau sa se faca de cacao prin simplu fapt ca nu stia si se baga in seara aiurea.Pe net sunteti toti zmei.

Intr-adevar, dar... Multi sunt interesati de calculatoare, cu-ale lor virusi si altele, insa multi sar direct la capitolul asta. Nu e o greseala sa nu stii, insa, dupa cum se spune, "nu te intinde mai mult decat ti-e plapuma".

@ph3wl: nu cred ca era nevoie sa-i faci reclama lu' mister.. se stie ca nivelul prostiei atinge in prezent cote astronomice, deci nu-i nevoie de publicitate.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...