Jump to content
Nytro

Ras pe picioare

Te razi pe picioare?  

94 members have voted

  1. 1. Te razi pe picioare?

    • Da
      7
    • Nu
      89


Recommended Posts

Da . Cand eram pusti ca voi , pe la 18 ani , obisnuiam sa scap de parul de pe picioare si piept , folosind crema d`aia urat mirositoare si ieftina ( vreo 2 tuburi ) :)) Pe picioare ma epilam inainte sa plec la mare , cu vreo luna , doua , asa incat sa creasca parul un pic , sa se vada marfa .

Pe piept , cu o zi inainte sa plec .

Am incercat si cu epilator braun silk epil si am reusit destul de usor pe picioare , dar pentru piept a fost un chin . Pe piept ma epilam cate putin , cate putin ... si oricum am facut-o o singura data, pentru ca m-am iritat rau .

Parerile fetelor sunt impartite , dar am vazut ca majoritatea prefera baietii epilati . Am agatat destule la mare . Unele erau din Buc si am continuat relatia aici .

Link to comment
Share on other sites

Asta e ceva nou pe RST. :))

Eu nu. DAR am jucat o perioda fotbal si 80% dintre jucatori erau rasi pe picioare. Ei spun ca atunci cand aluneci ti se ia parul si se vede naspa, vrajeala ieftina. Oricum, nu cred ca e de gay.

Adica nu cred ca un gay a fost primul care s-a epilat pe picioare. :)) Cred ca tine de fiecare in parte... exceptand faptul ca daca nu o faci din nou vei arata ca un arici, nu e nimic gresit in asta si nu ar trebui sa fie numit gay, fag, metrosexual, larg sau in alte moduri respectivu. :))

Link to comment
Share on other sites

Nu ma rad dar nu mi se pare ceva anormal ,

daca ai picioare lucrate , bronzate ( ai ce arata ) de ce sa nu te razi ?

+ mi se pare mai igienic

Nu mi se pare ceva gay , fiecare cu inclinatiile lui , ficare cum ii place sa se vada , sa arate.

Voi cand vedeti un baiat pe strada epilat pe picioare va duce gandu ca ala e gay ? /:)

Link to comment
Share on other sites

Eu fac sala, si muschii de la picioare se vad binisor, se vede destul de bine forma lor, si nu cred ca e necesar sa ma rad pentru a se vedea asta.

Nu neaparat ca e "gay", dar parul e ceva barbatesc, la multi e singurul element care inseamna masculinitate, ca muschi nema, par nema, isi mai lasa si parul lung, si mai sunt si care se dau cu lac pe unchii sau alte rahaturi.

Legat de ce spun fetele, 90% din cele pe care le cunosc, nu numai ca nu plac, dar nu suporta baietii care se rad pe picioare sau fac alte lucruri pe care le fac fetele.

Cu alte cuvinte, astia care se rad pe picioare sau altceva, incet, incet o sa faca din ce in ce mai multe lucruri pe care le fac decat fetele, ajung sa se fardeze, si da, aveti dreptate, nu o sa fie gay ci travestiti.

Unor fete le place, dar le place acelor fete carora le plac persoanele mai feminine, care le plac fetele mai mult decat normal ca sa spun asa.

Am vazut multi care s-au ras, si sa fim seriosi, arata ca pula.

Si asta nu ar fi singura problema. Baietii din ziua de azi se penseaza ca fetele, sprancene subtiri si nu numai. Unde o sa ajunga lumea asta?

Daca vad picioarele cuiva si nu vad par pe ele cum imi dau seama daca e fata sau baiat?

O sa inceapa sa se rada si pe maini si o sa ajungem o natie numai de "femei".

Na, fiecare cu opinia lui, e o tara libera. :)

Link to comment
Share on other sites

Mie mi se pare cam gay.Am vazut si munti de oameni cu marar pe picioare sau fara, deci motivul epilarii pentru ”show off” nu-i prea pertinent pt. mine.

Plus ca si eu le am destul de lucrate si-mi plac asa, cu PAR pe ele..faceam volei, bicicleta, fotbal pana mai acum 3ani + ca toata lumea stie faptul ca fac. de pe colina(bv) e contra grasilor :D .No hard feelings, u fat fucks.

Semn al masculinitatii, dupa cum s-a mai zis.Oricum, nu-i asa mare incat sa-mi fac funta din el, sau sa fac freza, iar pe gagici n-am observat sa le deranjeze.

Link to comment
Share on other sites

Nu ma rad pe picioare pentru ca din nu stiu ce motiv nu-mi place...

Cred ca din cauza ca un urma cu cativa ani l-am vazut la TV pe Mircea Radu sau cum il cheama pe ala cu emisiunea "Din dragoste" si statea omu' la un moment dat picior peste picior...si-i luceau picioarele..fiind epilate. De-atunci imi displace mult acest lucru. Mai vazusem de curand unu' ras pe picioare...fuck..ma enerveaza sa luceasca picioarele la baieti.

Faza cu sprancene, eu mai dau cu aparatu' de ras, in mijloc, de-asupra nasului, ca nu-mi place sa fie impreunate..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...