Jump to content
Guest Nemessis

[Prank] Cum sa "revergorezi" o relatie

Recommended Posts

Si daca tot mai sunt pe aici, de ce ai simtit nevoia sa o faci? I-ai mai citit mailurile si ai dat de alte dedicatii pentru alta?

Nu m-a angajat Neme ca si avocat , dar da-mi voie sa-ti raspund eu . De ce crezi ca facut-o ? Pentru amuzament , zic eu . Probabil ca si eu sau oricine altcineva care ar fi gasit mail-uri gen in Inbox / Outbox-ul cuiva ar fi facut la fel probabil :)

Link to comment
Share on other sites

Guest User Name

Nu pot sa inteleg cat de romantici sunt unii baieti,eu nu pot fi asa ,ba chiar nu imi doresc.Mi se pare o prostie,Nu existra DRAGOSTE!Dragostea mi se pare o prostie,doar atasare.

Legat despre topicul asta,Neme cred ca o sa reusesti ceva,pune un alternativ mail in caz de schimbari la mail,sa aflam si noi raspunsul fetei.

Mi se pare frageda fetita.Nu cred ca are mai mult de 17 ani.Asteptam mai multe detalii,daca ne poti oferi Neme;;)

:)))

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Asa cum exista oameni care se simt bine dupa ce fac fapte bune asa exista si oameni care isi iau portia de "energie" din lucrurile rele. Eu personal cred in karma. Cred ca daca faci chestii rele ti se intampla lucruri rele. Problema e ca imi place tocmai partea asta. Judecati-ma cat vreti. Aveti capacitatea de a avea propriile opinii deci e dreptul vostru. Dar nu puteti sa ma puneti sa definesc sau sa ma scuz pentru ceea ce sunt pentru ca ma depaseste.

Link to comment
Share on other sites

Guest Praetorian
Asa cum exista oameni care se simt bine dupa ce fac fapte bune asa exista si oameni care isi iau portia de "energie" din lucrurile rele. Eu personal cred in karma. Cred ca daca faci chestii rele ti se intampla lucruri rele. Problema e ca imi place tocmai partea asta. Judecati-ma cat vreti. Aveti capacitatea de a avea propriile opinii deci e dreptul vostru. Dar nu puteti sa ma puneti sa definesc sau sa ma scuz pentru ceea ce sunt pentru ca ma depaseste.

So cute! :D

Oricum daca romanticul l-a bagat pe "gheorghe" in putina_cu_varza, totul se rezolva din cateva cuvinte! :))

Link to comment
Share on other sites

Totul se va intampla in felul urmator: Fata vede email, incepe sa planga...intra masa si o intreaba de ce plange, fata ii zice, masa fuge cu para la tacso, tacso se enerveaza, strange brigada si se duce dupa Romeo, intra peste el in casa, asta...Romeo era cu varsa (venita in vizita) discutau... tacso crede ca e panarama cu care a inselat-o pe ficsa, scoate arma din dotare si ii executa pe amandoi, dupa care da foc la apartament sau eventual il arunca in aer (da drumu la gaz sau butelie...cine stie..).

Happy end!

ps1: Doamne fereste! :))

ps2: urat prank, nu-i frumos sa faci asa ceva [-X, dar na, Karma trebuie incarcata... :))

Edited by ZeroCold
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...