Jump to content
j1c0

dovezi ce nytro e gabor!

Recommended Posts

Nimeni nu contesta faptul ca nytro este la academia de politie(sau domeniu legat de politie). Dar de acolo pana la turnator ? Hmm ... oare ar mai fii pe aici unele persoane ?

Sa fim seriosi daca ar fi fost asa oare anumite persoane care se ocupa cu chestii blackhat ar mai fi aici? Ma cam indoiesc. In plus de asta nemesiss a punctat bine, daca sunteti asa paranoici de ce va conectati cu ip-ul real si cu adresa de mail reala ? In plus in domeniul asta ceea ce fiecare din utilizatorii acestui forum este in viata reala conteaza prea putin nu credeti ? Sunt sigur ca sunt si altii care au legaturi cu politia, si daca politia ar fi vrut sa afle una si alta despre diferiti useri si afacerile lor de pe aici oare nu ar fi fost mai simplu sa isi faca un user la intamplare si pur si simplu sa stea sa citeasca ce face x si y?

Ganditi-va la asta inainte sa mai postati ...

Link to comment
Share on other sites

BoysIIMen gradul tau de analfabetism urca dramatic, recomand un abecedar. "sant", "ami", cred ca ai chiulit mult de la orele de romana, foarte mult chiar.

Am avut 10 ani cand am plecat din Ro, si de atunci am invatat mult sa scriu romaneste pe RST si alte situri romanesti. Acum am 31 de ani, fa diferenta si vezi si tu daca nu ai scrie si tu la fel.

Oricum, ati apreciez faptul ca ma corectezi ca numai asa invat bine sa ami corectez greselile.:P

Link to comment
Share on other sites

Sint sigur ca e baiat bun dar chestia e chiar delicata pt ca e ca si cum ai pune paznic lupul la oi.Ceea ce inveti imprima chiar daca tu nu vrei un anumit mod de formare al individului.Din cate am aflat politia are si departamente de lupta contra criminalitatii organizate in fiecare judet si cine sint sefi acolo?Doar cei care au studii superioare gen Academii.Daca el se orienteaza catre un alt sector de activitate, atunci nu sint probleme, dar daca ii place zona IT atunci e delicat.

Link to comment
Share on other sites

Scz Tromfil, dar cred ca e bine sa se vada cat de lenesi sunt unii ...

Apropo de experimentele lui Nemessis ... uite cum nu se verifica deloc ce se posteaza si unii comenteaza aiurea. Bine ca vedem paiul din ochii altora...

De pe site lui Nytro, Despre mine « Blogul lui Poyo :

"... in prezent locuiesc in Bucuresti, la camin, student la Universitate la Informatica..."

+ http://fmi.unibuc.ro/msp/wp-content/uploads/2010/11/Rezultate.pdf

+ http://fmi.unibuc.ro/ro/pdf/2010/diverse/cazare/An%20I%20Info.pdf

Ce naiba mah, chiar nu folositi google??? Sunt chestii publice puse la dispozitia oricui.

Experimentul lui j1c0 (voit sau nu) a aratat cam cum stam la capitolul asta...

foarte bine punctat.

dovezi ce nytro e gabor! (Multi-page thread 1 2 3 ... Last Page)

Thread Rating: 1 votes, 1.00 average. j1c0

Today 11:03 AM

by Motanul.Incaltat Go to last post

44 1,815

aproape 2 000 de vizualizari.nemessis cred ca as fi incantat daca se poate sa fac parte din viitorul experiment social.

sa inteaga lumea, da, e o disputa intre mine si nytro, una amicala.am impins un subiect care e sa zic la moda pe forumurile de hacking.am folosit un screen cu niste date, adevarate dar cam blurate :)) mai cititi si voi printre caterinca.

rezultatul = 5 ore din viata pierdute, 1 sticla de cola + ceva gluza si ceva faina..o noapte nedormita si multa oboseala azi.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca rolul unui forum e in primul rand de informare iar aceste informatii le mai citesti si din mers.Nu cred ca e vorba de lene pt ca trebuie sa fii dus cu pluta sa stai sa verifici fiecare informatie.Pleci din start de la premiza ca te bazezi pe cei care crezi ca ii cunosti cat de cat sau care si-au facut un nume in cadrul acelei comunitati, asa ca o iei de buna.Parerea mea e ca experimentul vostru submineaza si mica bruma de incredere acordata celorlalti.Stiu placa cum ca nu trebuie sa ai incredere in nimeni.....

Link to comment
Share on other sites

Ba , voi chiar credeti ca daca omu' asta era aici ca sa dea diferite informatii , aflam noi de asta ?

Daca politia vrea sa afle ceva despre un user de aici cere datele astea oficial si administratorul le da , nu -si baga nici dracu pielea in saramura pentru voi sa va ia apararea .Nu-i trebuie om sub acoperire politiei ca sa faca asta .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...