Jump to content
j1ga

j1c0 back.am o datorie morala fata de userii curati

Recommended Posts

in ciuda impedimentelor.in ciuda celor care vor sa ma duca un derizoriu eu sunt aici.chiar daca am ban pe vechiul cont, eu vreau sa asigur userii cinstiti, care nu sifoneaza, care nu e gabori, care is oameni de bine din intreaga tara.userii astia merita pe cineva ca mine, om cu, coloana vertebrala, care sa trag un semnal de alarma si care sa lupte impotriva manipularii instituite de gangsterii de pe forum, care se ascund sub nick-uri si care pretiiinddd, ca eu sunt un drogat si ratat!nu ca nu as fi, insa cititi printre randuri.in primul rand vreau sa ii felicit pe adminii de pe chat, care vegheaza la caterinca, si care face exploituri si lucreaza in timpul liber pentru wikileaks.conexiune visul amerian and be good guys.

j1c0 is here.

Link to comment
Share on other sites

Nu crezi ca exagerezi putin? putin....

O sa ajunga politist.. asta e... decat sa programezi pe 600 eur mai bine esti politist pe 300 si mai iei 2000 pe langa din spaga.

Daca u chiar consideri ca forumu nu e sigur din pct. asta de vedere, pur si simplu nu scrie nimic care sa te afecteze.

Multi de pe-aici de pe forum nu se dau ghizdavi pe la club showoff 'n shit. Nu pentru ca nu ar avea cunostinte.

Sunt lucruri pe care le faci si pot fi observate de altii chiar si fara sa te lauzi u pe forumuri cu ele.

Link to comment
Share on other sites

Nu intelegeam de ce tot e obsedat de politie, gabori si alte ... plm.

Dupa ce veti citi ce e mai jos (si eventual mai cautati de google pentru completari), o sa il iertati pt tot spamu/ul pe care il face.

"Subiectul mesajului: Feriti-va de un tepar ....

NU CUMPARATI,marfa de ffffffffff. proasta calitate iar daca aveti si probleme luati-va adio de la asa zisa garantie. Eu am patit-o si ca atare nu vreau sa o mai pateasca nimeni. Ca sa vedeti adaug cateva poze, apa in stopuri, nu mai vorbesc de ce lufturi sunt. P

....

NU CUMPARATI, daca mai vreti dovezi mai pot adauga poze.

Pe 4tuning il gasiti asa cum scrie mai jos

dorinn

Telefon : 0745688XXX - 0767511XXX

Judet: Mures

Email : XXdorinXXXX [at] yahoo.com

Pe okazii il gasiti doXXX sau traficantuXX

Feriti-va."

Cine doreste sa vada ce ascund X-urile aveti link/ul mai jos, cu mesajul complet.

anonym.to - Feriti-va de un tepar

La cat se plange lumea de el...e "normal" sa se comporte asa.

Link to comment
Share on other sites

@motanulIncaltat Ai stat si ai citit toate comentariile din topicul respectiv?

Din curiozitate, am luat la puricat TOT ce am gasit pe net despre el, cu toate id-urile lui. Nu este nici pe departe ce vrea el sa para a fi aici pe forum.

"datorie morala fata de userii curati" ... sa fim seriosi!

Sa zicem ca 10% din ce spune este adevarat, oare nu conteaza CUM si CINE o spune?

Si pana la urma, intre un "gabor" care posteaza chestii valoroase si j1c0 ,(virgula) care posteaza [numai] bazaconii, il prefer de departe pe primu'!

Edited by Motanul.Incaltat
Link to comment
Share on other sites

Din curiozitate, am luat la puricat TOT ce am gasit pe net despre el, cu toate id-urile lui. Nu este nici pe departe ce vrea el sa para a fi aici pe forum.

"datorie morala fata de userii curati" ... sa fim seriosi!

Sa zicem ca 10% din ce spune este adevarat, oare nu conteaza CUM si CINE o spune?

Si pana la urma, intre un "gabor" care posteaza chestii valoroase si j1c0 ,(virgula) care posteaza [numai] bazaconii, il prefer de departe pe primu'!

sa zicem ca 80 % e adevarat.eu am 18 ani, dori e fratele, care e plecat si care a fost pe rst de la incepturi.

------

inseamna ca si eu is tepar?

Link to comment
Share on other sites

sa zicem ca 80 % e adevarat.eu am 18 ani, dori e fratele, care e plecat si care a fost pe rst de la incepturi.

------

inseamna ca si eu is tepar?

Atitudinea ta ciudata a facut sa ti se acorde o atentie nemeritata -atentia respectiva fiind ingredientul necesar pentru a/ti condimenta hrana zilnica.

Dupa 18 ani de viata (dupa cum afirmi) , ai invatat foarte bine sa subestimezi inteligenta multora din preajma ta. Ar trebui sa te inscrii pe RST cu numele de user (a se evita paronimia cu cuvantul "looser") "aroganta1979" sau "incurc_lumea11.03".

Intuitia imi spune ca "fratele" despre care amintesti nu exista, insa nu exclud existenta unei surori (apropo, o strigi cumva "rodi" ? - *de la anagrama cuvantului "dori")

P.S.: Cred ca ii place teribil de mult sa fie injurat :)

Edited by Motanul.Incaltat
Link to comment
Share on other sites

@ J1ga j1c0 sau cum te-o chema. Du-te omule pe la iasi vreo 2-3 saptamani ai probleme la cap. Cine te pune sa stai pe forumu asta daca sunt gabori si ce tot aberezi tu? NIMENI. Ne lasa rece prezenta ta aici mai ales ca spui o vorba 3 prostii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...