Jump to content
Dragos

De ce se tin fetele de mana?

Recommended Posts

Guest Sicko

Doar o fata poate sa iti raspunda sau cineva care a studiat in profund treburile astea legate de fete.Benny ne luminezi te rog?

Later//

So prietena zice asa:

" E o chestie legata de afectiune, fetele creaza o legatura diferita intre ele decat voi baietii, noi avem nevoie tot timpul de atingere s.a.m.d"

Edited by Sicko
Link to comment
Share on other sites

Provine din "Adevarurile universale ale lumii" scrise de mine. In fine, ideea e ca toate fetele au o flacara lesbianica care in unele cazuri se transforma in incediu, caz in care avem de-a face cu o lesbianca 100%. Sau ramane flacara, caz in care se tine de mana cu alte fete si isi aranjeaza sutienele. (cu gura)

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Ca sa impresioneze si sa atraga atentia.

Off: Shyntesis, daca bine mi aduc aminte, sau poate gresesc, dar cu ceva timp in urma, ziceai ca esti ateu, iar la blog ai Nihil sine Deo, gresesc eu?

Am adaugat mai multe proverbe latine pe blog care se schimba la refresh. Nu are nici o legatura cu ateismul meu.

Link to comment
Share on other sites

fetele se tin de mana pt ca intre ele exista o relatie de prietenie.

cum se tin baietii de dupa gat cand fac poze sau cand joaca hore, asa se tin ele de mana

tot pe acelasi principiu, se poate formula intrebarea: de ce se saruta fetele pe obraz atunci cand se intalnesc, in loc sa dea noroc ca barbatii

sunt niste chestii feminine prin care isi arata amicitia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...