Jump to content
Stealth2

Banned Users [List Update]

Recommended Posts

Bravo ma ! Daca ar proceda asa si Politia Romana cu infractorii am fi o natiune mult mai evoluata. Ne-am obisnuit sa incalcam regulile cate un pic, cate un pic mai mult si sa nu raspundem pentru asta. Asa se intampla in viata de zi cu zi, asa se intampla si aici pe forum.

Daca nu sunteti in stare sa respectati regulamentul acestui forum... plecati ! Nu va obliga nimeni sa intrati aici.

Link to comment
Share on other sites

daca sar intampla asa te-ar inpusca in cap pe motiv ca te uiti urat la el.

eu propun sa se aplice faza cu juratii cu zicea neme.

un singur om poate fi subiectiv ori cat ar incerca el sa nu fie.

cea mai buna solutie e cu juratii cel putin pentru useri mai vechi, asa nu o sa se supere nimeni zic eu.

Link to comment
Share on other sites

Tinkode ... Goana dupa iluzii :

Cand ajungi sa dormi in parc cu 3 geci pe tine

Ai averea-n pungi , noptile sunt lungi cand ti-e foame

Si poti sa tremuri liber ca pasarea invelit in cartoane

Nu mai ai nume ,ca n-ai nevoie , ai devenit invizibil

Esti boschetar si boschetar te striga toti , e incredibil

Link to comment
Share on other sites

Voiam sa las doar " goana dupa iluzii ", doar ca nu te-ai fii prins de delicatete, asa ca ti-am lasat si versurile. Ok, cer iertare comunitatii, ca tu pe ea o administrezi, stragi rahatul; sa fie asta cel de-al doilea warn te rog. Observa-mi activitatea, o sa ma doara. Cat despre grija, nu ma fute, ma suge.

Apropo, ce spui de sqlmap ? A aparut de ceva vreme 0.9. Presupun ( chiar bine ) ca esti la curent. Of ... ce-ti mai plac argumentele " risk " si " level ". Jos motul.

Edited by burzum
Link to comment
Share on other sites

Dupa ce ai fost exclus din comunitate de vreo 2 ori vi inapoi primind dreturi de administrator si incepi sa te razbuni pe toti fara nici un sens.Te-ai autoproclamat zeu, doar pentru simplu fapt ca se vorbeste de tine pe youtube, nu pentru ca ai facut ceva specific pe forumul asta sau ca ai ajutat pe cineva.Nu vreau sa te insult dar pentru mine esti un nimic in comparatie cu adevaratii administratori care sunt aici de cativa ani buni sau care au fost inainte sa vi tu.Si cum am prezis si eu si multi alti useri, fara Neme = fara RST ( Aici nu vreau sa ofensez ceilalti administratori dar credca fiecare dintre voi stiti ca el s-a implicat cel mai mult in comunitatea asta si fara el nu se puteau face multe lucruri ) Nytro pana acum te-am considerat un obsedat de putere dar acum am realizat ca sunt altii care au probleme foarte grave in domeniul acesta si totusi ai fost de treaba cat ai fost.Se pare ca acum cineva a venit si si-a bagat pula in tot ce ai facut si tu pana acum.Pe loki probabil eu nu l-am prins la putere sau nu a fost niciodata ce stiu insa ca si el a colaborat foarte mult cu useri si a fost un ajutor adevarat pentru comunitate. Pyth te respect pentru caracterul tau puternic si pentru cunostintele pe care le ai tine-o tot asa.

Edited by wtflol
Link to comment
Share on other sites

Nytro are mult mai mult cap decat tine, ahead deasemenea. Mai bine ...pleaca.

PS: My last post here: de ce crezi ca i-ar rani pe unii un ban atat de mult? Nu toti suntem 24/7 cu capu'n plasma.

speram ban. Bai putica, sa ma exprim asa, vezi ca iti pui in cap personaje cu mult mai multa minte ca tine( si nu ma includ pe mine) si nu e bine deloc. Cine sloboz te crezi, lanterna verde, superman? Calm tati, ca baietii astia pe care ii injuri tu pe forum si le aplici regimul tau hitlerist sunt mai inversunati ca tine. Am votat da in speranta ca o sa dai ban cui merita, iar tu defapt prin pollul ala ti-ai luat drept de batman in comunitate. Renunta mai bine, nu o sa fii si nici nu ai fost lider pe aici. Lasa-l pe Nytro, lasa-l pe Ahead...tu ramai la "hacuit"!
Edited by noMad
Link to comment
Share on other sites

Ati terminat ce aveti de spus?

Sqlmap..cineva stie mai mult decat ar trebui. Die BITCH!

Da coaie, ai warn pentru asta. E offtopic. Ce pula mea de legatura are cu topicul?

Si stai calm. La urmatorul warn ai BAN lifetime, asta ca sa fiu asa cu bun simt si sa nu iti dau pe nedrept!

Link to comment
Share on other sites

Coaie, calmeaza-te. Imi dai ban lifetime? Ba esti nebun? ASA DE MULT? o sa mor fara RST:((, scuza-ma ca te-am insultat, dar promit sa te "pupik dulcik intre fese in fiecare seara cum obisnuieste juma de rst". SCUZA-MA frate. (ai priceput sarcasmul, SuperMan?)

Citez din regulament:

7. Limbajul... no comment. O sa va dati seama si singuri cum merge treaba pe la noi.

Citez din SuperMan:

Ce pula mea de legatura are cu topicul?

:)Lumea ta virtuala e restransa la cateva principii pe care nu le respecti. Daca nu stiai mai SuperMan, majoritatea doreste ca tu sa te duci in sloboz.

Link to comment
Share on other sites

on: Treaba asta cu warnurile/banurile nu schimba nimic, doar reduce posturile anumitor useri care posteaza zi de zi si cand au cea mai mica ocazie numai sa se afle in treaba. Mentalitatea e asta : "Am luat ban pe contu asta, imi fac altu ma doare la piscot."

off: TinKode stiai ca Hitler s-a sinucis nu? E bine sa ai putere, da sa nu te controleze ea pe tine.

Link to comment
Share on other sites

O sa te plictisesti si tu TinKode, probabil. Ceva in genu' era si Nytro la inceput, dupa care s-a calmat. La tine o sa dureze putin mai mult, ca ai adunat "urari de bine" mult timp.

Multi tot continua sa-l aminteasca pe Nemessis, ca el era totul pentru comunitate, dar daca stam putin sa ne gandim, nu adminii conteaza atat de mult, pe cat conteaza userii. Inainte erau cateva reguli legate de atacul la persoana, dar Nemessis a schimbat regulamentul, din cauza ca mai nimeni nu tineau cont de acele reguli. Ce era de facut? Sa baneze mii de useri, si sa ramana forumul cu 3-4 insi?Nu. Noi, userii, suntem forumul, nu unul sau doi admini.

//Practic, cred ca m-am pierdut in idei... In fine. Faceti ce vreti.

Link to comment
Share on other sites

1.rst merge bine fara nemessis, chestia cu nemessis e ca le avea cu vrajeala si v-a cam prostit pe toti.

2.slick cu cq killer a facut rst-ul cunoscut si altii cu programe si tutoriale de calitate

3.tinkode era admin si pe isr forum care mergea destul de bine aveau membri si din afara, aveau posturi de calitate si era si ceva activitate , cum isr o ducea bine nici rst nu cred ca o ia in jos

Edited by parazitul29
Link to comment
Share on other sites

1.rst merge bine fara nemessis, chestia cu nemessis e ca le avea cu vrajeala si v-a cam prostit pe toti.

2.slick cu cq killer a facut rst-ul cunoscut si altii cu programe si tutoriale de calitate

3.tinkode era admin si pe isr forum care mergea destul de bine aveau membri si din afara, aveau posturi de calitate si era si ceva activitate , cum isr o ducea bine nici rst nu cred ca o ia in jos

1.neme aducea foarte mult trafic pe rst, facea cunoscut(hb si alte chestii)

2.ok, ei au facut alea, dar tu ce faci, ce ai facut ca sa ajuti comunitatea

3.isr era mort, e mort, nu o sa mai fie curand up

Eu sincer ma astept sa comenteze oamenii care au facut ceva pentru rst, care posteaza cate un articol luat de undeva macar, nu va gasiti toti sa postati aiurea! Chestia cu hitler,etc mi se pare exagerata, multi il pupa in cur pe tinkode, de fapt ei ar pupa pe oricine in cur, e o mentalitate, daca si pe forumuri o da-ti in drame de genul atunci e grav...

Link to comment
Share on other sites

1.neme aducea foarte mult trafic pe rst, facea cunoscut(hb si alte chestii)

2.ok, ei au facut alea, dar tu ce faci, ce ai facut ca sa ajuti comunitatea

3.isr era mort, e mort, nu o sa mai fie curand up

Eu sincer ma astept sa comenteze oamenii care au facut ceva pentru rst, care posteaza cate un articol luat de undeva macar, nu va gasiti toti sa postati aiurea! Chestia cu hitler,etc mi se pare exagerata, multi il pupa in cur pe tinkode, de fapt ei ar pupa pe oricine in cur, e o mentalitate, daca si pe forumuri o da-ti in drame de genul atunci e grav...

Corect Benny, fututi morti matii tinkode iesi in gtm de pe forumu asta.Dute si fati ISR-u inapoi, aici nu e locul tau. Kw3 sa faca ceva.

Link to comment
Share on other sites

1.neme aducea foarte mult trafic pe rst, facea cunoscut(hb si alte chestii)

2.ok, ei au facut alea, dar tu ce faci, ce ai facut ca sa ajuti comunitatea

3.isr era mort, e mort, nu o sa mai fie curand up

Eu sincer ma astept sa comenteze oamenii care au facut ceva pentru rst, care posteaza cate un articol luat de undeva macar, nu va gasiti toti sa postati aiurea! Chestia cu hitler,etc mi se pare exagerata, multi il pupa in cur pe tinkode, de fapt ei ar pupa pe oricine in cur, e o mentalitate, daca si pe forumuri o da-ti in drame de genul atunci e grav...

  1. ISR backlink - BBC + alte cateva mii de site-uri importante.
  2. X
  3. http://i.imgur.com/XHERp.png

Question: De ce as face acelasi lucru si pentru RST?

Answer: http://rstcenter.com/forum/255776-post50.html

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
  1. ISR backlink - BBC + alte cateva sute de ziare si site-uri importante de news.
  2. X
  3. http://i.imgur.com/XHERp.png

Question: De ce as face acelasi lucru si pentru RST?

Answer: http://rstcenter.com/forum/255776-post50.html

Poti sa creezi o comunitate de securitate ok si fara sa-i insulti pe membri, sa-ti setezi mii de posturi si sa-ti pui reputatie maxima.

TinKode: Imi e lene sa fac un nou reply sa iti raspund | Daca nici unu nu se simte, pe cine am insultat? Special m-am referit la modul general. Nu am injurat comunitatea, sau membrii care nu au nici o vina si sunt pe treaba lor. Mesajul e adresat retarzilor, ce nu e in regula?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  1. ISR backlink - BBC + alte cateva mii de site-uri importante.
  2. X
  3. http://i.imgur.com/XHERp.png

Question: De ce as face acelasi lucru si pentru RST?

Answer: http://rstcenter.com/forum/255776-post50.html

trebuie sa recunosti ca isr era cam mort, rst-ul e in pragul de a fi la fel, eu nu am nimic cu ban-urile date, nici nu ii cunosc, doar pe burzum presupunand ca era pax

ar trebui create niste proiecte, servicii marca rst, hai pe mess sa vorbim putin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...