Jump to content
Andrei

DefCamp 2011 - prima conferinta de securitate din Romania

Recommended Posts

Cred ca ar trebuie facut un tread special unde sa se posteze pareri (doar) de catre cei care au participat ... By the way... multumesc tuturor celor care au participat... si nu in ultimul rand organizatorilor .. cred ca a iesit mult mai bine decat spera vreo cineva !!

Link to comment
Share on other sites

Vedea-ias in lagar cu toate pulele-ngura pe tiganii care faceau apr spoofing sau trafic de-anpulea de sarea netul in aer...

"Munca va face liberi!" Deci vreau sa va vad la jug!

Nu e problema e party maaa=))

Si astia care ziceau ca eram beat prima noapte, sunt doar minciuni...eram si eu racit si am facut o sauna imbracat sa ma incalzesc....:D

Ps:A fost belea defacmpul, asteptam editia de anul trecut si nytro sa ma anunti ma daca ai gasit shaormeria aia de la mine in oras?:)))

Edited by Paul4games
Link to comment
Share on other sites

Nu e problema e party maaa=))

Si astia care ziceau ca eram beat prima noapte, sunt doar minciuni...eram si eu racit si am facut o sauna imbracat sa ma incalzesc....:D

Ps:A fost belea defacmpul, asteptam editia de anul trecut si nytro sa ma anunti ma daca ai gasit shaormeria aia la mine in oras?:)))

A fost frumos. Oameni entuziasti si stapani pe domeniul lor. Concursul de forensics a fost intens.

P.S.: Doar dac? cei de la CERN nu s-au inselat cu neutrino atunci putem astepta editia de anul trecut. :)

Edited by em
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...