Jump to content
↔↔↔

Am plecat.

Recommended Posts

Va zic doar ca plec definitiv de pe acest forum prost condus de catre Nytro (mie sila sa iti scriu numele,sincer),caruia nu ii place cand cineva spune adevarul si incearca sa combata spamul si post-huntul. Imi pare rau ca a plecat elita si au ramas cacatii care au impresii de basinosi la conducere,imi pare rau ca majoritatea de aici le sufla in coaie crezand ca un rang e folositor,sa dea bine pe sticla. Stiu ca unii de aici nici nu ma inghit,dar veti vedea ca am dreptate mai devreme sau mai tarziu. Mult respect pentru ahead,begood,loki si nemessis,ei au dovedit clar ca sunt demni de rangul pe care il ocupa pe acest forum,de restul staffului nu mai comentez,n-are rost. Multa sanatate.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc ca ne-ai anuntat.

Chiar asa, de ce ne-ai anuntat? Ori astepti atentie, ori cauti un motiv sa te dai pula-n pula cu nytro si asta e cel mai vizibil mod, ori astepti ca nytro sa-ti indeplineasca cererile (se intelege ceva de genu' din primul post), ori crezi ca ai fan club.

Daca esti mosad pacat ca pleci, plang. Mosad, ne-mosad, pa si (pu)larevedere. Asta e.

Link to comment
Share on other sites

Eu am luat ban pe alt cont doar pentru ca am avut tupeul sa-i raspund unui moderator ca nu-s atat de prost cum crede el(ulterior am aflat ca exista reciprocitate inversa...),fara sa folosesc limbaj de strada ,din contra.Sunt cativa dumnezei pe aici fara viata in afara monitorului care nu se mai suporta pe ei.

Succes mosad!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...