Jump to content
-E-xPeRiEnCe

Ce nisa s-ar merita ?

Recommended Posts

sansele succesului cu un tracker sunt aproape egale cu 0.

as merge mai bine pe un site de jocuri online, decat pe o comunitate de hacking

Site-uri de jocuri online sunt cu duiumu din ce se vede la o simpla cautare ,un forum de it sau un site+forum legat de IT nu prea ma atrage pentru ca exista softpedia si altele mult mai mari

Link to comment
Share on other sites

xPeRiEnCe;275957']Site-uri de jocuri online sunt cu duiumu din ce se vede la o simpla cautare ' date='un forum de it sau un site+forum legat de IT nu prea ma atrage pentru ca exista softpedia si altele mult mai mari[/quote']

Tu vad ca esti cam gica contra, iti zice omu ceva..pac ai replica. Cauti sugestii sau faci masuratori de replici?

Ontopic: de ceva vreme ma gandesc la un site bazat pe subiectul masini. Mai exact, toate marcile si modelele care le poti gasi si faci ca o baza de date da usor accesibila cu tot felul de probleme. Spre exemplu la tiruri mercedes (atego si etc) sunt o gramada de coduri de erori care nu le gasesti pe net, explicatiile. Bine, asta e doar un exemplu..se poate dezvolta foarte mult subiectul, un fel de..knowledge base :)

Link to comment
Share on other sites

eu am avut o data o idee, o retea de socializare pentru jucatori de toate tipurile, cum este facebook numai ca dedicat jucatorilor de jocuri, unde ei isi pot posta filmulete din jocuri, imagini, sa faca concursuri si asa mai departe :) daca vrei, ma cauti ca am incercat ceva dar m-am lasat xD

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei doar multi vizitatori poti sa faci un site in care toti cei care intra primesc 1 euro de la tine. Poti sa faci sute de milioane de vizitatori in felu' asta. Bieber ar fi gelos.

Daca vrei in schimb un site cu care sa faci profit, nu pune intrebari de genul asta pe forum. Daca cineva are o idee cu adevarat buna nu o da gratis.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...