Jump to content
xplosive

[DEFACE] RSTcenter.com

Recommended Posts

EDITAT by kw3: E FAKE ..

<font color="white">Tip:</font> XSS<br><br><font color="white">Link:</font> <br><br><font color="white">Detalii:</font><br>Nu o sa va dau deface sa va fac de ras sau sa ma afirm... Nu ma intereseaza faima.

Acest cont este prins in RAT, asa ca sunt anonim momentan...

Metoda e simpla, dar o sa o aflati intre timp... Vad ca s-a pus .htaccess pe ip la /admin :X Sunteti smecher domnule kw3rln :D... Oricum htaccess-ul se poate modifica. E cam greu cu shellul... hmm tare greu :))

Azi s-au implint 3 luni de cand am access. Baza de date o sa ramana la mine. Mailurile si parolele doar eu le voi avea.

Nu ma intelegeti gresit.. Nu sunt genu` ca sa fac rau.. sunt genul care va arata ca aveti site-urile vulnerabile. Am si eu cont aici pe forum si vad niste discutii inutile din partea unora. Mai mult offtopic. Nu mai e RST ce a fost odata.

Sfat: Schimbati in plm versiunea scriptului sau bagati update.

Respect Nytro... La inceput a fost putin exagerat, dar acum vad ca doar el mai activeaza pe forum.

kw3 acum e retras.. mortii lui.. mai bine a facut.

rstlulz.png

video :Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

http://www.multiupload.com/SWKBNB32TD

Succes!

Edited by xplosive
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acest cont este prins in RAT, asa ca sunt anonim momentan...

si...

Azi s-au implint 3 luni de cand am access. Baza de date o sa ramana la mine. Mailurile si parolele doar eu le voi avea.

La ce spui ca e contul prins in rat... cand tu oricum ai baza de date:)

Link to comment
Share on other sites

<font color="white">Tip:</font> XSS<br><br><font color="white">Link:</font>

Acest cont este prins in RAT, asa ca sunt anonim momentan...

Metoda e simpla, dar o sa o aflati intre timp... Vad ca s-a pus .htaccess pe ip la /admin :X Sunteti smecher domnule kw3rln :D... Oricum htaccess-ul se poate modifica. E cam greu cu shellul... hmm tare greu :))

Azi s-au implint 3 luni de cand am access. Baza de date o sa ramana la mine. Mailurile si parolele doar eu le voi avea.

Nu ma intelegeti gresit.. Nu sunt genu` ca sa fac rau.. sunt genul care va arata ca aveti site-urile vulnerabile. Am si eu cont aici pe forum si vad niste discutii inutile din partea unora. Mai mult offtopic. Nu mai e RST ce a fost odata.

Sfat: Schimbati in plm versiunea scriptului sau bagati update.

Respect Nytro... La inceput a fost putin exagerat, dar acum vad ca doar el mai activeaza pe forum.

kw3 acum e retras.. mortii lui.. mai bine a facut.

Succes!

<br><br><font color="white">Detalii:</font><br>Nu o sa va dau deface sa va fac de ras sau sa ma afirm... Nu ma intereseaza faima.

Vrei sa zici ca parolele sunt tinute in plain text?

Apropo, cum ai facut spam daca SMTP-ul e pe smtp.linuxsecurity.us ?

Edited by l34k
Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
STERS... Ca asa trebuie 

Baaa! Acum toata lume ziceti ca aveti nu stiu ce vuln. in rst?=))

Toata lumea ataca rst-ul ma?

Wtf? Why?

Edited by expl0iter
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...