Jump to content
SticKyWoX

Ma plictisex...ce sa mai joc?

Recommended Posts

De vreo 3-4 luni o duc in plictiseala asta la calculator...Pur si simplu nu stiu ce sa mai joc!Defapt...as sti ce sa joc,dar am placa video cu Pixel shader 2.0 si cele mai multe jocuri din secolul 21 cer 3.0 .

Dati-mi si mie o idee de joc.Fie el browser sau client-based...Sa fie online.Vreau cat mai multe exemple si o descriere se poate.

Daca e browser,as vrea sa-mi pot da un mic boost,cum era la bitefight...Accesam un link prin proxy si-mi dadea niste banuti si carne in plus...

Nu vreau metin,WoW,4story,samp,nfsw,tf2,cs,css.

Regards,

SticKyWoX

Link to comment
Share on other sites

Garry's Mod sau Minecraft :) de astea 2 e greu sa te plictisesti, stateam si cate 1 zi si ma jucam minecraft in continuu cu un prieten, iar garry's mod... ce sa mai zic... sunt cele mai interesante jocuri facute vre-o data :)

Subscriu , si ceva frumos de sa-ti pice ochii ar fi MW2 (poti sa-l joci free pe alterIWnet + merge perfect pe pc mai nemancate ca sa nu zic slabe)

Link to comment
Share on other sites

Ok.Vad ca majoritatea de aici nu stiu ce-i ala Pixel Shader 2.0!!!!!!!!!!Ceea ce ma face cu atat mai mult sa vreau sa-mi cumpar alta placa video.Le multumesc celora care au dat exemple foarte bun de jocuri:dota,8ball pool multiplayer,chiar daca deja il joc,minecraft,garry's mod,l4d si celelalte jocuri cu grafica ne nivel mediu.

Totusi,mai astept niste exemple.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...