Jump to content
Piny2u

CAUT Hacker care sa fure informatii dintr-un calculator (PLATA FOARTE BUNA)

Recommended Posts

Salut,

In mod evident sunt nou aici. Caut o persoana competenta, spun caut pentru ca nu eu sunt cel ce v? va angaja propriu-zis, pentru a fura informatii din calculatorul cuiva. Mai exact este vorba de loguri (emailuri, parole, etc..), date care trebuie sa ajunga, intr-un fel sau altul, la persoana care v? va pl?ti si care deasemenea v? va da cu exactitate toate detaliile.

Persoana care v? va angaja este din state iar remuneratia va fi o cifra de forma $1xxx

Va rog, cu tot respectul pentru intreaga comunitate, doar persoanele care sunt in masura, sa ma contacteze. Nu este teapa sau nimic similar, este cat se poate de "pe bune".

Piny.

Edited by Piny2u
Link to comment
Share on other sites

Suna interesant presupun ca tu o sa-ti asumi toate meritele si dupa o sa incasezi de la nepotu' lu' unchiu' Sam o suma de forma $1xxxx.

Nu. "Nepotul lu' unchiu' Sam" imi este prieten si mi-a cerut sa il ajut cunasta. Nu o sa imi asum niciun merit pt munca voastra si la fel de bn cum am spus mai sus, veti vorbi direct cu "nepotu lu' unchiu Sam". El vã va da toate detaliile despre victima si tot el va va platii banii.

Daca platesti de ordinul $1xxx da-mi pm. Sa-ti cer detaliile despre PC respectiv, ce windows are, e fata baiat etc. Si ma intereseaza cum faci plata.

Cel mai probabil plata se va face prin PayPal (sau transfer bancar). Daca este nevoie de o alta cale prin care sa va plateasca, sunt sigur ca se va confirma fara nicio problema. Deasemenea, cel mai probabil genul asta de informatii despre calculatorul victimei nu sunt cunoscute.

NU EU SUNT ANGAJATORUL. EU DECAT O SA VA PUN IN LEGATURA CU CEL CE VA VA DA TOATE DETALIILE SI VA VA PLATII. EL ESTE ANGAJATORUL.

Multumesc.

Edited by Piny2u
Link to comment
Share on other sites

Vorbeste cu 'angajatorul' si intreaba-l in ce format se afla parolele si cum trebuiesc furate. Vrea sa afle parolele de la diverse conturi (Y!M, site-uri) folosind stealer / keylogger, sau sunt stocate in fisiere text si vrea fisierul integral ?

Link to comment
Share on other sites

ce prost esti ma ... cum sa zici ca nu miroase a muraturi cand tu esti o muratura ? ... oameni buni , va rog , minim 10 posturi inainte ca cineva sa posteze pe aici .

poate sunt unii naivi si pun botu....

nu zic ca asta e pe bune sau nu e ... dar ... eh

nu ma bagati in seama ..

weed is the shit!

Link to comment
Share on other sites

ce prost esti ma ... cum sa zici ca nu miroase a muraturi cand tu esti o muratura ? ... oameni buni , va rog , minim 10 posturi inainte ca cineva sa posteze pe aici .

poate sunt unii naivi si pun botu....

nu zic ca asta e pe bune sau nu e ... dar ... eh

nu ma bagati in seama ..

weed is the shit!

DA SA TRAITI domn sef cu 80 de posturi.

Am inteles am inteles.. sa traiti ..executam ordinul, ati inteles soldati? MINIM 10 posturi, a vorbit SEFU cu 80 !!!!!

Caterinca, merge la ora asta!

ontopic: ma bucur ca ai gasit om, sper sa fie cel potrivit.

Link to comment
Share on other sites

fuck this. i`m out! fuck rst and this people!

daca sunteti prosti , ramaneti prosti!

Pa copile, drum bun, cale batuta.

Fuck RST? de ce? ca te-au enervat vreo doi trei pe aici ca nu au acelasi punct de vedere ca tine? Esti patetic si chiar meriti ban!

Link to comment
Share on other sites

fuck this. i`m out! fuck rst and this people!

daca sunteti prosti , ramaneti prosti!

Fuck is easy, fuck is funny, everybody fuck for money, if you think that fuck is funny, fuck yourself and save the money.

Ban 7 zile pentru ca ne bagi in aceiasi oala pe toti.

Si din moment ce omul care a deschis threadul a rezolvat, banuiesc ca se poate inchide.

Pai ce seamana Iliescu cu Clinton ? Pai trebuie sa-l piepteni pe Clinton cu acid sulfuric ....

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...