Jump to content
AhEaD

[magazin online] www.freshcoldair.ro aparate aer conditionat ( facut de la 0 )

Recommended Posts

Arata bine , se misca repede dar cred ca trebuie sa iti mai pui ceva filtre la cautare gen : pret intre si intre, Brand sau ami stiu eu prin ce se diferentiaza. Eventual daca sunt cu montaj gratis sa ai posibilitatea sa le vezi numai pe alea (ma gandesc ca in functie de pret poti sa ai si din alea).

Cam la ce categorii de produse te-ai gandit ca il mai poti adapta ?

Oricum nice.

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/virtualhosts/freshcoldair.ro/www-root/includes/theme/comanda_trimisa.php on line 5

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/virtualhosts/freshcoldair.ro/www-root/includes/theme/store_message.php on line 5

Cand dau Comanda finalizata arata asta... inutila oricum

Link to comment
Share on other sites

Pot sa dea flood, ca nu imi dau mie! :)

@expl0iter cred ca am urcat fisierele setate pe localhost, ma uit cand ajung acasa.

@em20346 nu valideaza umbrele din css, are probleme cu css3.0 validatorul, e plin internetul de faza asta si nici nu se obosesc sa ii faca update...

Link to comment
Share on other sites

Am rezolvat problema, stergeam sesiunea cosului de cumparaturi inainte sa includ continutul mesajului care se trimtiea automat.

Mesajul se folosea de sesiune si logic ca imi scuipa 2 erori.

S-a rezolvat.

Ma mancase pe mine in cur sa organizez putin codul.

@Ellimist, am stat cam 2 saptamani si ceva, muncit relaxat + ca a fost pastele.

Cel mai mult mi-a luat panoul de administrare, multi parametrii de protejat si multe de luat in calcul.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru munca depusa Ahead, pe langa faptul ca se misca excelent designul este simplu si placut ochiului (P.S.: Fa un CSS separat pt IE <9, ca o cam suge - la o prima vedere slider-ul + chenarul "principal" facut din css. Browserele vechi nu suporta CSS 3).

Nu stiu cum arata backend-ul, insa poti vinde platforma pe bani frumosi sau sa o faci open-source si sa oferi suport contra-cost(de la instalare pana la realizare design/module).

Nu am stat sa ma uit de bug-uri, dar banuiesc ca ai facut asta atat tu, cat si altii.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru munca depusa Ahead, pe langa faptul ca se misca excelent designul este simplu si placut ochiului (P.S.: Fa un CSS separat pt IE <9, ca o cam suge - la o prima vedere slider-ul + chenarul "principal" facut din css. Browserele vechi nu suporta CSS 3).

Nu stiu cum arata backend-ul, insa poti vinde platforma pe bani frumosi sau sa o faci open-source si sa oferi suport contra-cost(de la instalare pana la realizare design/module).

Nu am stat sa ma uit de bug-uri, dar banuiesc ca ai facut asta atat tu, cat si altii.

Nu prea are sanse sa se vanda incat sa scoti bani frumosi cu ea, sunt deja cms-uri care sunt mai avansate din toate punctele de vedere.

No offence Ahead.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...