Jump to content
DarkyAngel

[RST] PoS

Recommended Posts

Eu as zice sa folosesti un alt line-height pentru textul din input-uri, username-ul e cam scufundat si arata... urat :D

pff...

edit1: cand survolez (hover) icoanele din stanga se intampla ceva ciudat cu textul.

My 
Computer

devine

My Comput
er

ceea ce e... urat.

edit2: cand selectezi piesele din jocul de sah, ele dispar, in loc sa fie highlighted patratica respectiva, fiind un lucru foarte urat.

lol, sincer, nu vreau sa critic, doar imi spun prima impresie, ceea ce cred eu, e foarte importanta.

Edited by fulminator
Link to comment
Share on other sites

eyeOS - Cloud Computing – Web Desktop – Cloud Desktop e plin de bug-uri... asta e mai degraba un set de aplicatii online, initiativa e buna insa treaba e facuta de altii, mai bine ai tine o baza de date cu nested la niste hosuri(adrese) unde tineti XML-RPC faceti functii iin ce limba doriti si le rulati dupa o pagina web, ala e cloud si poti implica si persoane de aici.

Ideea e foarte tare, chiar noua pentru unii, si eu cateodata folosesc un serviciu asemanator dar cu ceva in genul mac, mai intru pe mirc din el.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Am sters cateva usere: pula, 1234, lololo si inca unu parca, v-am rugat sa nu faceti astfel de usere..

din momentul asta nu am sa mai sterg nici macar un singur user.. ramane la atitudinea voastra si la bunul simt, daca vreti sa va creeati usere 1234 pula muie si alte deastea.. faceti cum vreti.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

^Lord chiar avem nevoie de ajutor.. avem planuri mari cu aceasta platforma, deja am vorbit cu tex sa hostam platforma pe serverele lui am cumparat domeniu p-o-s.org (pos.org/com/net/etc erau luate)

te rog sa-mi dai un pm cu id-ul tau de ym sa putem discuta.

Link to comment
Share on other sites

^Lord chiar avem nevoie de ajutor.. avem planuri mari cu aceasta platforma, deja am vorbit cu tex sa hostam platforma pe serverele lui am cumparat domeniu p-o-s.org (pos.org/com/net/etc erau luate)

te rog sa-mi dai un pm cu id-ul tau de ym sa putem discuta.

Mai bine ai fi luat un domeniu usor de scris, gen rstpos.ro

Acum observs, de ce nu ai luat in calcul si varianta cu ro TLD?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...