Jump to content
kiranom

Luati atitudine

Recommended Posts

ba, eu ii admir intr`un fel..nu tin cu ei dar ii admir..is pe pl. lor, lupta pt ei, is uniti, stau mandri si cu pieptul in fata chiar si in alta tara...iar romania..e un popor de hoti, lasi, talhari si curve..in mare parte...de asta am si fugit de acolo..asa ca nu veni "tu" cu fiti patrioti sau alte prostii cand "tu" vezi tigani care fac la buzunare batrani si inchizi ochii de frica, sau ti`ai vinde si sufletul pt un cacat suflat cu aur, etc...totul se rezolva pe moment daca fratele roman era om cu adevar..si prin "tu" ma ref. la romanul sters...

Link to comment
Share on other sites

Sa nu aberam si sa ne laudam ca injuram ungaria de pe conturile unor copii nevinovati.

Sa nu ajungem in troll.

Daca vrem sa facem ceva trebuie sa fim organizati si sa lovim exact acolo unde doare (la modul figurat, desigur).

Ma gandeam sa facem o lista cu principalele tinte.(persoane si institutii)

LE:As fi incantat daca genul asta de discutii ar fi purtate ceva mai .. privat. Nu de alta, dar nu vreau sa ma vad in presa. :))

Edited by yoyois
Link to comment
Share on other sites

ba, eu ii admir intr`un fel..nu tin cu ei dar ii admir..is pe pl. lor, lupta pt ei, is uniti, stau mandri si cu pieptul in fata chiar si in alta tara...iar romania..e un popor de hoti, lasi, talhari si curve..in mare parte...de asta am si fugit de acolo..asa ca nu veni "tu" cu fiti patrioti sau alte prostii cand "tu" vezi tigani care fac la buzunare batrani si inchizi ochii de frica, sau ti`ai vinde si sufletul pt un cacat suflat cu aur, etc...totul se rezolva pe moment daca fratele roman era om cu adevar..si prin "tu" ma ref. la romanul sters...

Du-te ma acasa ca nu stii ce vorbesti.

Link to comment
Share on other sites

ce tiganie de copii

ungurii maturi se pisa pe autonomie si pe toate cele politice

am fost si eu si am avut probleme cu vanzatori ca o ardeau in ungureste dar am stat si cu maghiari (diferenta intre ungur ungar si roman ungar) si au fost foarte ok

asta cu facebook`u e copilarie ca si aia pustoaica de la covasna...o felicit dar pula mea

sa nu ne certam cu ei de`an pulea...pe treburi politice

Link to comment
Share on other sites

pe ei pe mama lor !!! alte site'uri inafara de udmr.ro ?? ca m-am tot jucat cu el .

Cum te-ai jucat cu el? ai vazut tabelele? Cator oameni le pasa cu adevarat? cati stiu ce e aia SQLi?

Eu cred ca merita sa facem mai mult, sa facem pagube(vizibile), prin orice mijloace(socialE, Sqli, exploits, Ddos)

Sa devenim mai "tactici" si mai uniti.

Altfel nu cred ca vom reusi sa facem ceva serios.

Link to comment
Share on other sites

Eu sper doar ca stiti ca RST e monitorizat non-stop, si ca domnii de sus au acces la baza de date... Si in afara de asta mi se pare destul de tampita faza... Nu trebuie sa puneti toti ungurii in aceeasi galeata. Poate persoanele respective nu aveau nici o treaba. E la fel ca si faza cu tiganii. O parte din tiganii au furat/violat/omorat in italia si de acolo aia s-au enervat pe noi, pe toti. Nu ne-a convenit, ca de ce ne pune laolalta pe toti?

Dar daca stiti sigur ca ungurul respectiv e un imputit, atunci e ok :D.

Link to comment
Share on other sites

Eu sper doar ca stiti ca RST e monitorizat non-stop, si ca domnii de sus au acces la baza de date... Si in afara de asta mi se pare destul de tampita faza... Nu trebuie sa puneti toti ungurii in aceeasi galeata. Poate persoanele respective nu aveau nici o treaba. E la fel ca si faza cu tiganii. O parte din tiganii au furat/violat/omorat in italia si de acolo aia s-au enervat pe noi, pe toti. Nu ne-a convenit, ca de ce ne pune laolalta pe toti?

Dar daca stiti sigur ca ungurul respectiv e un imputit, atunci e ok :D.

Pt domnul EyE Above:

Nu poti pedepsi libertatea de explimare. In + vreau sa vad reactia publica la stirea "Hackeri arestati pt ca au spart siteuri unguresti ce sustineau autonomia ,si au postat msg nationaliste". Avem un motiv. Cum si RNS a avut.

2. Nu mi se pare corect sa dam in stanga si in dreapta cu coasa, doar sa curga sange de ungur. Exista un mecanism central ce sustine autonomia(pe undeva la niv ministerelor si diplomatilor) si catva extremisti convinsi. Daca ii "decapitam" pe astia, restul "corpului" devine inutil.

Link to comment
Share on other sites

Ceva fara rost, maxim vom ajunge sa fim prin presa, nu vom rezolva nimic, doar ii vom provoca si pe "hackerii unguri" sa faca si ei ceva. Si daca o facem o facem in masa mare, luam cateva sute de site-uri, mii de conturi si emailuri in 2 zile si gata.

Link to comment
Share on other sites

Pt domnul EyE Above:

Nu poti pedepsi libertatea de explimare. In + vreau sa vad reactia publica la stirea "Hackeri arestati pt ca au spart siteuri unguresti ce sustineau autonomia ,si au postat msg nationaliste". Avem un motiv. Cum si RNS a avut.

2. Nu mi se pare corect sa dam in stanga si in dreapta cu coasa, doar sa curga sange de ungur. Exista un mecanism central ce sustine autonomia(pe undeva la niv ministerelor si diplomatilor) si catva extremisti convinsi. Daca ii "decapitam" pe astia, restul "corpului" devine inutil.

1. Libertatea de exprimare nu se poate pedepsi(ba da), dar faptul ca ai obtinut acces neautorizat la datele personale ale unor indivizi da. Aveti un motiv, ca si RNS. Gruparea RNS a spart site-uri importante de afara, nu conturile de facebook ale unor posibili nevinovati. Si de RNS nu a stiut nimeni(aproape) pana in momentul in care au dat deface-ul. Daca ati da acum deface la UDMR.ro pariu ca in urmatoarele 5 - 10 min. apare garda la usa voastra.

Eu nu tin cu ungurii, sa nu ma intelegi gresit. Dar daca vreti sa faceti ceva, faceti-o cu cap si organizat.

Link to comment
Share on other sites

1. Asta zic si eu! Sa nu ne laudam cu conturile de facebook ale copilasilor.

Sa spargem site-uri si conturi importante.

2. Eu ma refeream la nenea ala care face printscreen la discutiile noastre.

Daca e sa o ardem serios, o ardem underground. Astept sa faca cineva un chat privat pe tema asta (eu nu am acum timpul necesar).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...